Jestem żoną szejka

Jestem żoną szejka

Autor: Laila Shukri


Opis książki:

„Jestem żoną szejka” to poruszająca opowieść Polki, która poślubiła jednego z najbogatszych szejków.

Laila Shukri przerywa milczenie i opowiada o swoim tajemniczym życiu. Kim była, zanim zaczęła pisać książki? Jak została żoną szejką? Jak dziś wygląda jej życie?

Amerykańska firma farmaceutyczna otwiera swoją filię w Dubaju. Isabelle wraz ze swoją przyjaciółką wyjeżdża na zagraniczny kontrakt. Tam bardzo szybko zwraca na siebie uwagę jednego z najbogatszych szejków Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który proponuje jej małżeństwo. Czy przestroga matki okaże się prawdziwa? Jak wygląda życie żony bogatego szejka? Czy istnieje granica luksusu?
Opowieść o tym, jaką cenę trzeba zapłacić, żeby kochać, pisać i pozostać sobą w dalekim kraju i zupełnie obcej kulturze.

Laila Shukri – ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. Debiutowała w 2014 roku, od tego czasu każda z jej książek podbija listy bestsellerów.


Poznaj inne książki

Baśń o Latającym Rumaku

Baśń o Latającym Rumaku Baśń o Latającym Rumaku

Henryk Bardijewski

Osiem lekcji o nieskończoności. Matematyczna przygoda

Osiem lekcji o nieskończoności. Matematyczna przygoda Osiem lekcji o nieskończoności. Matematyczna przygoda

Haim Shapira

Las zaginionych

Las zaginionych Las zaginionych

Agnieszka Pietrzyk

Klątwa burz. Przeklęci. Tom 3

Klątwa burz Klątwa burz

Meredith Wild i Angel Payne

Niewłaściwa rodzina

Niewłaściwa rodzina Niewłaściwa rodzina

Tarryn Fisher

Nic nas nie rozdzieli

Nic nas nie rozdzieli Nic nas nie rozdzieli

Tracey Lange


Dodaj komentarz