Jestem twoją córką

Jestem twoją córką

Autor: Anna Karpińska


Opis książki:

„Jestem twoją córką”. Czy jesteśmy gotowi na to, że zatajona prawda odmieni nasze życie?

Testament Sambora Jeremy wywołuje rodzinne trzęsienie ziemi. Zmarły – oprócz trojga dorosłych dzieci z legalną żoną – miał córkę, którą postanowił uwzględnić w ostatniej woli. Niełatwo ją odnaleźć, a kiedy rodzeństwo trafia na jej trop, powiązania rodzinne okazują się bardziej skomplikowane, niż mogło się wydawać. Na jaw wychodzą skrywane tajemnice, które mogą poróżnić bohaterów. Nic nie jest oczywiste…
Czy Weronika, córka z prawego łoża, i Dobrosława, ta druga, nieoczekiwanie powołana do spadku, odnajdą się w tej sytuacji? Czy zaakceptują przeszłość i odkryją drogę do porozumienia?

Anna Karpińska – autorka poczytnych książek obyczajowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Dziesięć lat temu porzuciła dotychczasowe życie zawodowe, całkowicie oddając się pisaniu powieści. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. „Nie wyobrażam sobie życia bez moich bohaterów, ale tworzę dla czytelników. To ich zainteresowanie stanowi dla mnie źródło satysfakcji i motywuje do pracy”.


Poznaj inne książki

Tylko wróć

Tylko wróć Tylko wróć

Małgorzata Urszula Laska

Katowice nie wierzą łzom

Katowice nie wierzą łzom Katowice nie wierzą łzom

Marta Fox

To nie przypadek

To nie przypadek To nie przypadek

Urszula Pieńkowska

Usłysz mnie Usłysz mnie

Anna Olszewska

Przedsionek piekła

Przedsionek piekła Przedsionek piekła

Anna Bailey

Nuty Feliksa

Nuty Feliksa Nuty Feliksa

Beata Sarnowska


Dodaj komentarz