Jestem twoją córką

Jestem twoją córką

Autor: Anna Karpińska


Opis książki:

„Jestem twoją córką”. Czy jesteśmy gotowi na to, że zatajona prawda odmieni nasze życie?

Testament Sambora Jeremy wywołuje rodzinne trzęsienie ziemi. Zmarły – oprócz trojga dorosłych dzieci z legalną żoną – miał córkę, którą postanowił uwzględnić w ostatniej woli. Niełatwo ją odnaleźć, a kiedy rodzeństwo trafia na jej trop, powiązania rodzinne okazują się bardziej skomplikowane, niż mogło się wydawać. Na jaw wychodzą skrywane tajemnice, które mogą poróżnić bohaterów. Nic nie jest oczywiste…
Czy Weronika, córka z prawego łoża, i Dobrosława, ta druga, nieoczekiwanie powołana do spadku, odnajdą się w tej sytuacji? Czy zaakceptują przeszłość i odkryją drogę do porozumienia?

Anna Karpińska – autorka poczytnych książek obyczajowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Dziesięć lat temu porzuciła dotychczasowe życie zawodowe, całkowicie oddając się pisaniu powieści. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. „Nie wyobrażam sobie życia bez moich bohaterów, ale tworzę dla czytelników. To ich zainteresowanie stanowi dla mnie źródło satysfakcji i motywuje do pracy”.


Poznaj inne książki

Powstanie w Auschwitz. Bunt żydowskiego Sonderkommando Powstanie w Auschwitz. Bunt żydowskiego Sonderkommando

Gideon Greif, Itamar Levin

Podróż przedślubna

Podróż przedślubna Podróż przedślubna

Ewa Lenarczyk

Bez mojej zgody

Bez mojej zgody Bez mojej zgody

Jodi Picoult

Pętliczek

Pętliczek Pętliczek

Piotr Brencz

Soboty są dla nas

Soboty są dla nas Soboty są dla nas

Anna Matysek

Przeznaczenie Klanu Nieba

Przeznaczenie Klanu Nieba Przeznaczenie Klanu Nieba

Erin Hunter


Dodaj komentarz