A koń w galopie nie śpiewa

A koń w galopie nie śpiewa

Autor: Artur Andrus, Wojciech Zimiński


Opis książki:

„Więcej jest rzeczy na ziemi i w niebie, niż się ich śniło waszym filozofom”. Wychodząc z tego założenia, postanowiliśmy opisać część z tych rzeczy, które się nikomu nie przyśniły. Ani filozofom, ani szlifierzom, ani nawet zdunom. Snując wątek hippiczno-botaniczny, postanowiliśmy powołać do życia nowy kierunek literacki, czyli „realizm paniczny”.
Kto gustuje w historiach kryminalnych, będzie usatysfakcjonowany, ponieważ nawet po zakończeniu nie wiadomo do końca, dlaczego takie zdumiewające wydarzenia były treścią tej opowieści. Licząc na miliony czytelników, zapewniamy, że chodziło nam wyłącznie o nagrody literackie, a nie tani poklask.

Artur Andrus – dziennikarz, radiowiec, satyryk, autor i wykonawca piosenek, głównie kabaretowych. Motto, którym się kieruje w swoim życiu, brzmi: „Każdy powinien mieć motto, którym się kieruje w swoim życiu – i dobrze, żeby ono brzmiało”.

Wojciech Zimiński – scenarzysta, dziennikarz, satyryk, prowadzący „Szkło kontaktowe” w TVN24, chwilami autor rysunków satyrycznych, nie lubi ryb (jeść, oglądać je lubi).


Poznaj inne książki

Ukochana rajdowca

Ukochana rajdowca Ukochana rajdowca

Kamila Mikołajczyk

Kocham kobietę, którą jestem

Kocham kobietę, którą jestem Kocham kobietę, którą jestem

Linda Jarosch

Idiota

Idiota Idiota

Fiodor Dostojewski

Tylko dziś się liczy. 10 przykazań spokoju i szczęścia Jana XXIII

Tylko dziś się liczy. 10 przykazań spokoju i szczęścia Jana XXIII Tylko dziś się liczy. 10 przykazań spokoju i szczęścia Jana XXIII

Helmut Schlegel

Próba bogów Próba bogów

Łukasz Radecki

Pisma rozproszone z lat 2001-2009 Pisma rozproszone z lat 2001-2009

Barbara Skarga


Dodaj komentarz