Słodki kłamca

W sam raz na po ciężkim dniu – „Słodki kłamca”, Katarzyna Bester


Słodsza okaże się szarlotka czy właściciel kawiarni? „Słodki kłamca”.

Dzisiaj mam dla Was coś na osłodę dnia „Słodki kłamca”, Katarzyny Bester. Stella po tym, jak przyłapała swojego chłopaka w trakcie se….u z kochanką postanawia zrobić sobie przerwę od chłopaków. Ile razy ja już to słyszałam i rzadko kiedy, takie zapewnienia dochodziły do skutku. Zbyt dużo wokół nas przystojniaków, aby dotrzymać sobie samej danego słowa. Po takim właśnie zapewnieniu na drodze Stelli staje dwóch chłopaków. Pierwszym jest Robert, właściciel sieci kawiarni z najlepszą szarlotką i kawą w mieście, drugim Adam, nowy sąsiad. W Robercie Stella od początku się zakochuje, Adama traktuje jako przyjaciela, którego jeśli tylko poprosi o pomoc, rzuca wszystko i nią służy. Stellę dziwi niekiedy, że Adam jest taki pomocny, mimo iż ma dziewczynę …

Czy Stellę i Roberta połączy prawdziwe uczucie? A może jednak Adam skradnie jej serce? Co wspólnego z Adamem będzie miał były chłopak Stelli? Który z chłopaków okaże się tytułowym kłamcą. Książkę czyta się bardzo przyjemne, napisana jest prostym i przyjemnym językiem. W sam raz nadaje się do odpoczynku po ciężkim dniu.


Tytuł: Słodki kłamca
Autor: Katarzyna Bester
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 15.01.2020
Ilość stron: 248
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 36,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Renata Czaban-Kryczka

Renata Czaban-Kryczka

Rocznie czytam ponad dwieście książek. Są o różnej tematyce i różnych autorów. Jednak najczęściej rozczytuję się w romansach epoki wiktoriańskiej. W wolnych chwilach lubię tworzyć coś dla siebie, co pozwala mi zachować otwarty umysł.


Które książki z całego świata tłumaczy się najczęściej?

Które książki z całego świata tłumaczy się najczęściej?

Stephen King powiedział w 2015 roku w wywiadzie dla „The New York Times Book Review”, że nie przepada za czytaniem przekładów książek, więc skupia się na lekturze dzieł autorów tworzących po angielsku. Jednak bez czytania utworów napisanych w innym języku niż ojczysty, poznajemy tylko niewielki wycinek literatury światowej. Jak myślicie, który z tytułów