1000 miejsc w których odnajdzisz ciszę i spokój, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Bucket List. 1000 miejsc, w których odnajdziesz ciszę i spokój”, Victoria Ward


Bucket List. 1000 miejsc, w których odnajdziesz ciszę i spokój to książka dla tych, którzy pragną harmonii i wewnętrznej równowagi.

Znajdziesz tu listę miejsc z całego świata oraz propozycje podróży, dzięki którym zafundujesz sobie zarówno krótkie momenty ucieczki od codzienności, jak i dłuższe wyprawy kojące zestresowane ciało i duszę.

Odkryjesz trudno dostępne zakątki w sercach miast, odizolowane schroniska skryte w dziewiczej przyrodzie, cenione ośrodki medytacyjne, a także centra kulturowe, artystyczne i duchowe.

Ta książka pomoże ci zwolnić tempo, zostawić za sobą codzienny stres i odkryć, co jest dla ciebie najlepsze. Może to być na przykład oglądanie wschodu słońca z balonu unoszącego się nad kanadyjskim jeziorem albo rozkoszowanie się ciszą w budapesztańskiej kawiarence. Każde z opisanych tu miejsc oferuje przestrzeń i czas, by odetchnąć, pomyśleć, wsłuchać się w siebie i odnaleźć własne ja.

Książka to skarbnica pomysłów, które mogą stać się dla ciebie inspiracją

Źródło: Wydawnictwo Publicat



Tytuł: Bucket List. 1000 miejsc, w których odnajdziesz ciszę i spokój
Autor: Victoria Ward
Wydawnictwo: Publicat
Data wydawnia: 16-09-2020
Ilość stron: 416
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 99,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Projekt Riese - Remigiusz Mróz - zaczytanyksiazkoholik.pl

Zdolności do przetrwania w skrajnych warunkach – „Projekt Riese”, Remigiusz Mróz

„Projekt Riese” to powieść autorstwa Remigiusza Mroza, która przenosi nas do świata tajemniczych tuneli, historycznych enklaw i nieuchwytnych zagadek. Autor zafundował nam podróż do Gór Sowich, gdzie historia niemieckiego projektu Riese wciąż kryje wiele niewyjaśnionych tajemnic.


Na Podlasiu, Cecylia, Agnieszka Panasiuk, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Na Podlasiu. Cecylia”, Agnieszka Panasiuk

Drugi tom cyklu powieściowego „Na Podlasiu” rozgrywającego się w Białej Podlaskiej w drugiej połowie XIX wieku. Bohaterkami powieści są kolejno: Antonia, Cecylia i Aleksandra. Ale „Na Podlasiu” to również opowieść o mieście i jego mieszkańcach. Podlasie w 1874 roku. Mieszkający tu Polacy mierzą się z represjami carskiego zaborcy. Wierni Kościoła unickiego cierpią prześladowania. W tych trudnych czasach do panny Cecylii Turawskiej z Białej los wreszcie się uśmiecha