Złudne nadzieje. Tom 1, Adriana Rak, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Złudne nadzieje”, Adriana Rak


Czym tym razem zaskoczy nas Adriana Rak?

To, że TY zapomnisz o swojej przeszłości, nie sprawi jednak, że ONA zapomni o tobie…

Natalia jest młodą kobietą, która tkwiąc w toksycznym związku, codziennie przeżywa piekło. Nie mając nadziei na lepszą przyszłość , stara się pogodzić ze swoim losem. Z powodu bolesnych doświadczeń jest wycofana i nieufna, jednakże kiedy niespodziewanie nadchodzi pomoc, postanawia wreszcie postawić wszystko na jedną kartę. Jej wybawicielem jest bowiem nie kto inny, jak jej dawna, wielka miłość. Bezinteresowna pomoc mężczyzny całkowicie odmieni życie Natalii, ale czy na pewno będzie to zmiana na lepsze? Czy przykre doświadczenia z przeszłości zostaną zapomniane i pozwolą kobiecie zacząć żyć pełną piersią…?

„Zupełnie nowe oblicze autorki, która sprowadzi Was na złą stronę mocy i sprawi, że Wasze serca będą bić w przyspieszonym tempie. Będzie mrocznie i namiętnie, a zakończenie wprawi Was w osłupienie. Zdecydowanie polecam!” – Mia N.Blake, autorka książki (Nie) znajomy

„Uczucie, które nigdy nie wygasło, elektryzujące pożądanie i przeszłość, która upomni się o swoje w najmniej oczekiwanym momencie. Zatrać się w najnowszej, gorącej powieści Adriany Rak, która z premedytacją i niezwykłą wprawą zagra na emocjach i przyprawi czytelnika o dreszcze. Zakochasz się w tej historii już od pierwszych stron!” – Patty Goodman, autorka „Ognistej sukienki”

Źródło: Wydawnictwo WasPosTytuł: Złudne nadzieje. Tom 1
Autor: Adriana Rak
Cykl: tom 1
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 09-02-2021
Ilość stron: 350
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 37,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Wywiad - Łukasz Kierus - TaniaKsiazka - ZaczytanyKsiazkoholik.pl

TaniaKsiazka.pl: Ksiągarnia o ludzkiej twarzy

Łukasz Kierus, Prezes Zarządu i CEO spółki Glosel, będącej właścicielem m.in. księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl opowiada o tym, jak na przestrzeni 15 lat działalności mała rodzinna spółka, rozpoczynająca działalność w kawalerce stała się przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 400 osób, mającym do dyspozycji 8 tysięcy m.kw. powierzchni nowoczesnego kompleksu magazynów oraz biura w Białymstoku i stolicy.


romans

Romans spod pióra mężczyzny – „Na Jawie Sen”, Shadow

Rzadko się zdarza, aby w moje ręce trafiła powieść obyczajowa, romans z wątkiem erotyki napisana przez mężczyznę. W głowie oprócz tej powieści mam jeszcze jedną, która powstała spod pióra męskich wyobrażeń. Ponownie była to dla mnie niesamowita przygoda móc zatracać się w prozie pokazanej oczami męskiej części świata pisarskiego.