Złudne nadzieje. Tom 1, Adriana Rak, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Złudne nadzieje”, Adriana Rak


Czym tym razem zaskoczy nas Adriana Rak?

To, że TY zapomnisz o swojej przeszłości, nie sprawi jednak, że ONA zapomni o tobie…

Natalia jest młodą kobietą, która tkwiąc w toksycznym związku, codziennie przeżywa piekło. Nie mając nadziei na lepszą przyszłość , stara się pogodzić ze swoim losem. Z powodu bolesnych doświadczeń jest wycofana i nieufna, jednakże kiedy niespodziewanie nadchodzi pomoc, postanawia wreszcie postawić wszystko na jedną kartę. Jej wybawicielem jest bowiem nie kto inny, jak jej dawna, wielka miłość. Bezinteresowna pomoc mężczyzny całkowicie odmieni życie Natalii, ale czy na pewno będzie to zmiana na lepsze? Czy przykre doświadczenia z przeszłości zostaną zapomniane i pozwolą kobiecie zacząć żyć pełną piersią…?

„Zupełnie nowe oblicze autorki, która sprowadzi Was na złą stronę mocy i sprawi, że Wasze serca będą bić w przyspieszonym tempie. Będzie mrocznie i namiętnie, a zakończenie wprawi Was w osłupienie. Zdecydowanie polecam!” – Mia N.Blake, autorka książki (Nie) znajomy

„Uczucie, które nigdy nie wygasło, elektryzujące pożądanie i przeszłość, która upomni się o swoje w najmniej oczekiwanym momencie. Zatrać się w najnowszej, gorącej powieści Adriany Rak, która z premedytacją i niezwykłą wprawą zagra na emocjach i przyprawi czytelnika o dreszcze. Zakochasz się w tej historii już od pierwszych stron!” – Patty Goodman, autorka „Ognistej sukienki”

Źródło: Wydawnictwo WasPosTytuł: Złudne nadzieje. Tom 1
Autor: Adriana Rak
Cykl: tom 1
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 09-02-2021
Ilość stron: 350
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 37,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Maski pośmiertne, Anna Rozenberg, zaczytanyksiazkoholik.pl

Anna Rozenberg ze swoją debiutancką powieścią „Maski pośmiertne”

„Mroczna przeszłość powraca zawsze w najmniej oczekiwanym momencie”. „Świetna, ekspresyjna narracja, fachowy research i niepowtarzalny klimat brytyjskiego miasteczka – Rozenberg ma ogromny potencjał! ” – Robert Małecki


Nie ufam już nikomu

„Nie ufam już nikomu”, Klaudia Muniak

Iga, świeżo upieczona mama, od lat cierpi na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Po porodzie decyduje się na nowoczesną terapię. Chip wszczepiony w jej ramię, sterowany przez aplikację w telefonie jest dopiero po fazie testów. Mimo to Iga bez wahania podejmuje leczenie – jest współtwórczynią tej innowacyjnej metody i wie, że nic jej nie grozi.