Złudne nadzieje. Tom 1, Adriana Rak, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Złudne nadzieje”, Adriana Rak


Czym tym razem zaskoczy nas Adriana Rak?

To, że TY zapomnisz o swojej przeszłości, nie sprawi jednak, że ONA zapomni o tobie…

Natalia jest młodą kobietą, która tkwiąc w toksycznym związku, codziennie przeżywa piekło. Nie mając nadziei na lepszą przyszłość , stara się pogodzić ze swoim losem. Z powodu bolesnych doświadczeń jest wycofana i nieufna, jednakże kiedy niespodziewanie nadchodzi pomoc, postanawia wreszcie postawić wszystko na jedną kartę. Jej wybawicielem jest bowiem nie kto inny, jak jej dawna, wielka miłość. Bezinteresowna pomoc mężczyzny całkowicie odmieni życie Natalii, ale czy na pewno będzie to zmiana na lepsze? Czy przykre doświadczenia z przeszłości zostaną zapomniane i pozwolą kobiecie zacząć żyć pełną piersią…?

„Zupełnie nowe oblicze autorki, która sprowadzi Was na złą stronę mocy i sprawi, że Wasze serca będą bić w przyspieszonym tempie. Będzie mrocznie i namiętnie, a zakończenie wprawi Was w osłupienie. Zdecydowanie polecam!” – Mia N.Blake, autorka książki (Nie) znajomy

„Uczucie, które nigdy nie wygasło, elektryzujące pożądanie i przeszłość, która upomni się o swoje w najmniej oczekiwanym momencie. Zatrać się w najnowszej, gorącej powieści Adriany Rak, która z premedytacją i niezwykłą wprawą zagra na emocjach i przyprawi czytelnika o dreszcze. Zakochasz się w tej historii już od pierwszych stron!” – Patty Goodman, autorka „Ognistej sukienki”

Źródło: Wydawnictwo WasPosTytuł: Złudne nadzieje. Tom 1
Autor: Adriana Rak
Cykl: tom 1
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 09-02-2021
Ilość stron: 350
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 37,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

Rudowłosa ze Starych Babic

Recenzja patronatu medialnego – „Rudowłosa ze Starych Babic”

Pewnie historia nie raz przyjmie miano Brzydkiego Kaczątka czy Kopciuszka, ale taka jest prawda, że trudno to inaczej określić. Naszą bohaterką jest rudowłosa Olga zwana Chmurką, która po śmierci swoich rodziców została przysposobiona przez wspólnika swojego ojca.


Bajki postnuklearnej pustyni, Michał Głowacz, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Bajki postnuklearnej pustyni”, Michał Głowacz

„Bajki postnuklearnej pustyni” to zbiór krótkich opowiadań, w których magia łączy się z radiacją, a bohaterowie rodem z gier komputerowych okazują się całkiem nam bliscy.
Kiedy baśniowe istoty znajdują się w tak nieprzychylnym dla siebie środowisku, jakim jest skażona pustynia, możesz się spodziewać, że logika ich postępowania najpierw Cię zaskoczy, potem rozbawi, a następnie każe zastanowić się, czy gdzieś już nie spotkałeś się z podobną sytuacją. Nawet jeśli nie dostrzegasz