W jednej chwili, Suzanne Redfearn, zaczytanyksiazkoholik.pl

„W jednej chwili”, Suzanne Redfearn


Suzanne Redfearn lada moment odda w nasze ręce przejmującą opowieść o tym, jak kruche jest życie, ale też o tym, jak silne potrafią być nasze więzi i wola przetrwania.

To miała być wspaniała weekendowa wyprawa na narty z rodziną i przyjaciółmi. Los jednak zrządził inaczej.

W jednej chwili kończy się życie szesnastoletniej Finn, gdy samochód jej rodziców wypada z ośnieżonej drogi i stacza się po zboczu góry. Zawieszona między światami dziewczyna patrzy bezsilnie, jak jej najbliżsi walczą o przetrwanie.

Podjęte wtedy decyzje i dokonane wybory będą prześladować wszystkich uczestników wypadku. Nie potrafiąc opuścić bliskich, Finn wciąż czuwa. Tymczasem jej rodzina i przyjaciele zmagają się z rozpaczą i wyrzutami sumienia. Ojciec szuka zemsty na jedynej osobie, którą może obwiniać – poza sobą. Najlepsza przyjaciółka Finn, Mo, odważnie docieka prawdy, kiedy historia ich wypadku zostaje cynicznie przekłamana. Siostra, Chloe, jest gotowa dołączyć do Finn, a matka, która uratowała ich wszystkich, zmaga się z konsekwencjami swoich decyzji. Finn musi odejść, ale jak ma zostawić rodzinę w rozsypce?

Najnowsza powieść Suzanne Redfearn wzbudza czysty zachwyt. Uważna kontemplacja życia, śmierci i tego, co pomiędzy nimi, sprawia, że W okamgnieniu to wzruszająca i mocna książka.

Mary Kubica, autorka bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”, m.in. „Tamta kobieta” i „Zajmę się tobą”

Bestseller rankingu Amazon Chart.

Bestseller Amazona w 10 kategoriach, w tym „literatura” i „beletrystyka”.

Źródło: Dom Wydawniczy REBISTytuł: W jednej chwili
Tytuł oryginału: In an Instant
Autor: Suzanne Redfearn
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy REBIS
Data wydania: 09-02-2021
Ilość stron: 376
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie: Maria Smulewska
Cena rynkowa: 39,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

Stephen King

Stephen King

Znany również jako Richard Bachman. Amerykański powieściopisarz, głównie literatury grozy. W przeszłości publikował pod pseudonimem Richard Bachman, raz jako John Swithen.


Edward Carey

Edward Carey

Edward Carey jest pisarzem i ilustratorem, który urodził się w North Walsham, w hrabstwie Norfolk w Anglii, podczas kwietniowej burzy śnieżnej. Podobnie jak jego ojciec i dziadek, obaj byli oficerami Królewskiej Marynarki Wojennej. Uczęszczał do Pangbourne Nautical College, gdzie najbliżej rodzinnego powołania był grając kapitana Andy’ego w szkolnej produkcji Showboat. Następnie dołączył do National Youth Theatre i studiował dramaturgię na Uniwersytecie w Hull.