Usłysz mnie-Anna Olszewska-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Usłysz mnie”, Anna Olszewska


Czasami najłatwiej usłyszeć ciszę.

Jedyny dźwięk, który pamięta Lidka, to ten, który najbardziej chciałaby wymazać z pamięci. Jedyne wspomnienia Filipa o rodzicach to te, których wolałby nie mieć.

Osiemnastoletni Filip dzięki staraniom swojego kuratora trafia do liceum integracyjnego. Wyrzucony ze szkoły muzycznej, z kłopotami z prawem, chce przetrwać niezauważony do matury, jednak już w pierwszym tygodniu nauki wpada w tarapaty.

Lidka straciła słuch w wyniku traumatycznych wydarzeń. Teraz najbezpieczniej czuje się, mając ołówek w ręce i rysując. Spotkanie w szkole odmieni ich los.

Anna Olszewska – z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania pisarka. Autorka ciepło przyjętych przez czytelników powieści „Moja irlandzka piosenka” (2017) i „Dziewczyna z fotografii” (2021).

Źródło: Wydawnictwo Zysk i S-ka

Tytuł: Usłysz mnie
Autor: Anna Olszewska
Gatunek: literatura młodzieżowa
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 15-02-2022
Ilość stron: 336
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 42,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

„Rudowłosa ze Starych Babic”, Janusz Niżyński

Mała podwarszawska gmina pokazana w krzywym zwierciadle. Starobabicka, wiejska elita biznesu i intelektu, a wśród tego grona ona: młoda, ambitna dziewczyna o przezwisku „Chmurka”. Czego szuka na wsi piękna Rudowłosa? Dlaczego nie może uwolnić się od toksycznej rodziny, do której rzucił ją los? Czy ma jakąś szansę wyrwać się z roli Kopciuszka


ancy Drew. Zagadka ukrytych schodów.

Co tym razem? „Nancy Drew. Zagadka ukrytych schodów”, Carolyn Keene

W Nowym Roku wracam do Was z II tomem. Tym razem Nancy została poproszona o pomoc przez swoją serdeczną przyjaciółkę Helen Corning w rozwikłaniu zagadki z duchem. Duch straszy w posiadłości ciotki Helen.