Usłysz mnie-Anna Olszewska-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Usłysz mnie”, Anna Olszewska


Czasami najłatwiej usłyszeć ciszę.

Jedyny dźwięk, który pamięta Lidka, to ten, który najbardziej chciałaby wymazać z pamięci. Jedyne wspomnienia Filipa o rodzicach to te, których wolałby nie mieć.

Osiemnastoletni Filip dzięki staraniom swojego kuratora trafia do liceum integracyjnego. Wyrzucony ze szkoły muzycznej, z kłopotami z prawem, chce przetrwać niezauważony do matury, jednak już w pierwszym tygodniu nauki wpada w tarapaty.

Lidka straciła słuch w wyniku traumatycznych wydarzeń. Teraz najbezpieczniej czuje się, mając ołówek w ręce i rysując. Spotkanie w szkole odmieni ich los.

Anna Olszewska – z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania pisarka. Autorka ciepło przyjętych przez czytelników powieści „Moja irlandzka piosenka” (2017) i „Dziewczyna z fotografii” (2021).

Źródło: Wydawnictwo Zysk i S-ka

Tytuł: Usłysz mnie
Autor: Anna Olszewska
Gatunek: literatura młodzieżowa
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 15-02-2022
Ilość stron: 336
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 42,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Jego przesyłka

Ubaw po pachy w książce „Jego przesyłka”, Penelope Bloom

Zaczynając czytać książkę „Jego przesyłka” Penelope Bloom miałam dziwne Deja Vu, że gdzieś to już czytałam, ale nie mogłam sobie przypomnieć jaka inna książka się tak zaczynała. Ale do rzeczy, książką „Jego przesyłka” kontynuuje mój „związek” z Penelope Bloom, który rozpoczął się od książki „Jego Babeczka”.


Herlock

Sherlock Holmes ma swoją wystawę w Nowym Jorku. Wystawiono na niej 221 przedmiotów

Jesteście miłośnikami Sherlocka Holmesa? Glen Miranker – biznesmen kolekcjonuje poświęcone detektywowi przedmioty (a zebrał ich już ponad 8000). Mężczyzna otworzył w Nowym Jorku wystawę „Sherlock Holmes in 221 Objects”, na której można zobaczyć rękopisy, ilustracje, listy