The Sims. Nieoficjalna książka kucharska - Taylor O’Halloran - zaczytanyksiazkoholik.pl

„The Sims. Nieoficjalna książka kucharska”, Taylor O’Halloran


Sul, sul! (Hej, hej!). Czy zdarzyło ci się grać w „Simsy” i pomyśleć: „Ciekawe, jak też może smakować eliksir miłosny nr 4?” albo „Ta ensaimada wygląda naprawdę smacznie”? Jeśli tak, to załóż fartuszek – i do dzieła! Posługując się „The Sims. Nieoficjalną książką kucharską”, zrób wspaniałą pieczoną Alaskę albo faszerowanego homara, które z pewnością znasz z Yummy Channel. Z przepisami o różnym stopniu trudności (zarówno dla początkujących, jak i dla mistrzów) przygotujesz w swojej kuchni ulubione dania z „Simsów” – od makaronu z serem i ratatui aż po ratującą życie ambrozję.

Od pieczonej Alaski po pankejki z żelkowymi misiami. Ponad 85 przepisów dla głodomorów i smakoszy. Kiedy jesteś zo hungwah!

W książce znajdziesz między innymi przepisy na:

  • chili con carne
  • krzepiącą zupę babci
  • serowe oczyska
  • pankejki z żelkowymi misiami
  • saltimboccę z kurczaka
  • babeczki miętowe mokka
  • i wiele, wiele innych!

Wykaż się kulinarnymi umiejętnościami i spraw, by przepisy z gry ożyły w twojej kuchni! Zanurz się w świecie „Simsów” z „The Sims. Nieoficjalną książką kucharską”.

„The Sims. Nieoficjalna książka kucharska” ukazała się jako niezależna publikacja i nie była autoryzowana, sponsorowana ani w żaden sposób zatwierdzona przez producenta gry, Electronic Arts Inc.

Taylor O’Halloran z Toronto w Kanadzie zaczęła grać w pierwszą wersję „Simsów” w 2000 roku i nie przestała do dziś. Miłość do franczyzy zainspirowała ją do stworzenia Ultimate Sims Guides – strony internetowej pełnej porad i sztuczek przydatnych w grze. Teraz jest to jedno z największych źródeł wiedzy o tej grze dostępnych online. Następnie Taylor założyła kanał na YouTubie, mający obecnie ponad 50 tysięcy subskrybentów. Zachęca na nim graczy do wypróbowywania nowych ekscytujących sposobów korzystania z gry, takich jak stream Twitch, na którym widzowie przyłączają się do zabawy.

Źródło: Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Tytuł: The Sims. Nieoficjalna książka kucharska
Tytuł oryginału: The Unofficial Sims Cookbook: From Baked Alaska to Silly Gummy Bear Pancakes, 85+ Recipes to Satisfy the Hunger Need
Autor: Taylor O’Halloran
Gatunek: kulinaria, przepisy kulinarne
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Data wydania: 25-06-2024
Ilość stron: 176
Oprawa: twarda
Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Cena okładkowa: 69,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Miłość w czasach In vitro

Poruszająca – „Miłość w czasach in vitro”, Anny Żelazowskiej

Opowieść o tym, jak bardzo los potrafi zaskakiwać i zmuszać nas do trudnych wyborów. Oraz o tym, że kiedyś trzeba przestać się w życiu jedynie przyglądać. Anna Żelazowska w swojej książce pt. „Miłość w czasach In vitro” porusza temat, który w ostatnim czasie jest bardzo kontrowersyjny.


Jarosław Derkowski - zaczytanyksiazkoholik - wywiad

Szczerze o „Złej” z Jarosławem Derkowskim

Tym razem bliżej dał nam się poznać Jarosław Derkowski, autor dość odważnej książki pt. „Zła”. Jarosław opowiada o tym, co było inspiracją do napisania tak charakterystycznej historii i stworzenia postaci Dominiki, jak wiele łączy zespół The Tiger Lillies i „Złą”, czy co według autora jest najważniejsze w pisaniu książek… Odpowiedzi na te, jak również na sporo innych pytań znajdziecie w poniższej rozmowie. Zapraszam do lektury.