
„Odwet”, Angela Santini
„Odwet” to finałowa część trylogii, w której może wydarzyć się wszystko.
Po odkryciu prawdy Andrea Cherry musi stawić czoła miłości. Czy silne uczucie, które połączyło ją i Nicholasa Blake’a, zwycięży przeciwności losu? Czy prawda, o którą oboje tak uparcie walczyli, nie okaże się dla nich zbyt bolesna? I najważniejsze: czy tylko Nick może uratować to, co zostało z ich związku?
Nic tutaj nie jest pewne. Poza tym, że nadszedł czas na odwet.
Angela Santini – młoda polska autorka w 2012 roku wyjechała z Polski do Londynu. W 2021 roku zadebiutowała książką „Obsesje”, która spotkała się z gorącym przyjęciem czytelniczek. W 2021 roku ukazała się jej kontynuacja pt. „Obłędy”. Zapewnia, że w życiu nic jej tak nie wyszło jak trójka wiecznie głodnych dzieci, które w przeciwieństwie do niej doskonale wiedzą, czego chcą. No dobrze, ona też wie, czego chce – z tą różnicą, że jej dzieci to dostają. Zapewnia, że jest szczęśliwą matką, żoną i niczyją kochanką. Poza tym jest całkiem zwyczajna; kocha gotować, tańczyć, czytać i oglądać filmy o seryjnych mordercach.
Źródło: Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Tytuł: Odwet
Autor: Angela Santini
Gatunek: romans
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 04-08-2022
Ilość stron: 496
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 45,00 zł

Dodaj komentarz
Czytaj także

„W piekle pandemii”, Jolanta Kosowska
Opowieść o dniu, w którym świat, jaki znamy, przestał istnieć. I o wszystkim, co zdarzyło się potem.
Kiedy Oliwia i Marcello wyjeżdżają na długo wyczekiwany urlop, nic nie zapowiada chaosu, w jakim już wkrótce pogrąży się cały świat. Zakochani wraz z kilkorgiem bliskich przyjaciół korzystają z uroków zimowej aury, spędzają dnie na zaśnieżonych górskich stokach, a wieczory z grzańcem przy kominku

Dla wymagających – „Artysta zmartwychwstały”, Renata Diaków
Osamotniony artysta, żyjący w zniewolonym przez komunistyczny system kraju, nieomal popada w obłęd. Na drodze poszukiwań prawdy, szczęścia i miłości napotyka na wszechobecną hipokryzję, poplecznictwo i brak zrozumienia. Czując się niezrozumiany i wyalienowany, dźwiga swój krzyż i cierpi. Jest jak Mesjasz pokolenia „zniewolonych umysłów”.