Najciemniejsze odcienie czerwieni - Alicja Nowak - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Najciemniejsze odcienie czerwieni”, Alicja Nowak


Osiemnastoletnia Chiara Federica Bonverte budzi się w lesie. Nie pamięta, jak się tam znalazła. Nie pamięta, gdzie mieszkała wcześniej. Nie pamięta swojej rodziny. Nie pamięta niczego.

Błądząc, trafia do gotyckiej rezydencji zamieszkałej przez pięcioro rodzeństwa – trzech braci, dwie siostry – oraz ich wuja. Rodzina jest może nieco dziwna, ale życzliwa. Chiara może się wykąpać, przebrać; zostaje poczęstowana obfitą kolacją, podczas której dowiaduje się, że dopóki nie wróci jej pamięć, może zostać w rezydencji.

Im dłużej Chiara tam mieszka, tym więcej rodzi się pytań w jej głowie. Kim właściwie jest? Co się z nią stało? Z jakiego powodu ciągle źle się czuje i wymiotuje? Czemu gospodarze nie jedzą z nią śniadań? Dlaczego nie może spać w nocy? Jakie tajemnice skrywają mieszkańcy rezydencji?

Źródło: Wydawnictwo Nowoczesne

Tytuł: Najciemniejsze odcienie czerwieni
Autor: Alicja Nowak
Gatunek: fantasy, fantastyka, young adult
Wydawnictwo Nowoczesne
Data wydania: 23-06-2023
Ilość stron: 141
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 28,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

W drodze do siebie - Izabella Drozd - zaczytanyksiazkoholik.pl

„W drodze do siebie”, Izabella Drozd

Dzień jak co dzień. Romina udaje się do pracy. Tam jednak czeka na nią rozzłoszczony szef z wypowiedzeniem. Kobieta zostaje oskarżona o kradzież danych. Zaskoczona tym faktem, załamana, szuka ukojenia w ramionach swojego więcej niż przyjaciela – Besima. Razem postanawiają wyjechać, by odetchnąć i spędzić upojny weekend w Pradze.


Blog książkowy - Podsumowanie czytelnicze – kwiecień 2024 - zaczytanyksiazkoholik.pl

Podsumowanie czytelnicze – kwiecień 2024

Maj właśnie rozpoczął się, co oznacza, że przyszedł czas, by podzielić się z Wami moimi literackimi odkryciami z minionego miesiąca! Przez kwiecień miałam okazję zapoznać się z kilkoma książkami z różnych gatunków literackich.