Magia naturalna. Przewodnik na cztery pory roku - Dobromiła Agiles - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Magia naturalna. Przewodnik na cztery pory roku”, Dobromiła Agiles


Zrozumieć prawa rządzące wszechświatem i wiedzieć, jak z nich skorzystać – tym właśnie jest magia, najbardziej naturalna rzecz na świecie.

Dobromiła Agiles, autorka bestsellerowej Słowiańskiej wiedźmy, w przystępny sposób opisuje podstawy magii naturalnej. Czarownictwo naturalne, którego chce nauczyć czytelników dzięki tej książce, nie jest oparte na żadnym wybranym systemie magicznym. Aby je praktykować, wystarczy rozwinąć w sobie dwie podstawowe umiejętności: obserwację i intuicję.

Sięgnij po to, co cię otacza. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos i pozwól mu się poprowadzić podczas odprawiania rytuałów. Poznaj własną moc i wykorzystaj potęgę żywiołów. Dowiedz się, jakie dary przynosi Natura podczas każdej z pór roku, i naucz się ich używać, by twoje obrzędy były skuteczne. Zrozum, że magia jest wokół ciebie. W każdej istocie i przedmiocie. W tobie.

Źródło: Wydawnictwo Kobiece

Tytuł: Magia naturalna. Przewodnik na cztery pory roku
Autor: Dobromiła Agiles
Gatunek: poradnik
Wydawnictwo Kobiece
Data wydania: 17-05-2023
Ilość stron: 386
Oprawa: twarda
Cena rynkowa: 54,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Czarna Madonna

Dla osób o mocnych nerwach – „Czarna Madonna”, Remigiusz Mróz

Mimo, iż książka ma dość skrajne opinie w Internecie a ja staram się horrory omijać szerokim łukiem mimo wszystko podjęłam ryzyko. W książce były momenty, że w ciągu dnia miałam strach ją czytać. Jeśli lubisz Stephena Kinga to i „Czarna Madonna” przypadnie Ci do gustu.


Agnieszka Panasiuk, Antonia na Podlasiu, zaczytanyksiazkoholikPL

Dla fanów powieści historycznych – „Na Podlasiu. Antonia”

Olga Fiodorowa Wołgogradowa Antonii Gillard oraz jej przyjaciółce Krystynie Błęckiej wymówiła posadę nauczycielek w Warszawskim Instytucie Wychowania Panien. Zaważyło na tym to, że potajemnie uczyły polskiego, polskiej historii oraz geografii. W latach 1869 w całym zaborze pod rygorem więzienia był zakaz nauczania języka, literatury, historii czy geografii polski.