Lockdown

„Lockdown”, Robert Ziębiński


72 godziny w Warszawie ogarniętej chaosem.

W zdominowanej przez pandemię rzeczywistości zdeterminowana matka złamie każdą zasadę, żeby ocalić życie dziecka.

Olga ma wszystko. Miliony na koncie, wielki dom, firmę oraz córkę, którą kocha nad życie. Za miesiąc otworzy swój najnowszy biznes – gigantyczną galerię handlową w stolicy. Nigdy nie była ryzykantką. Zawsze potrafiła działać tak, by nic nie stracić.

Jest piątek. Olga dowiaduje się, że ktoś uprowadził jej córkę Dominikę. Porywacz żąda zapłacenia dziesięciu milionów euro do poniedziałku. Zdobycie tych pieniędzy nie byłoby dla Olgi wielkim problemem, gdyby nie lockdown. Odcięta od bankowych kont musi znaleźć sposób na zdobycie pieniędzy.

Na ulicach wybuchają zamieszki, a wirus zbiera śmiertelne żniwo. Zaczyna się rozpaczliwy wyścig z czasem. Olga będzie musiała wniknąć do przestępczego świata warszawskich gangsterów. Tylko tam może dostać to, czego szuka.

Źródło: Wydawnictwo Kobiece



Tytuł: Lockdown
Autor: Robert Ziębiński
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 02-09-2020
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

"Zostań przy mnie" autorstwa Harlana Cobena

Serial na podstawie thrillera Harlana Cobena – „Zostań przy mnie”

„Zostań przy mnie” – nowy porywający serial na podstawie thrillera Harlana Cobena – wyłącznie na platformie Netflix już 31 grudnia! W rolach głównych występują: Cush Jumbo, James Nesbitt, Richard Armitage and Sarah Parish. Życie Megan Pierce to ucieleśnienie Amerykańskiego Snu – mąż prawnik, piękny dom, dwójka dzieci. W jej przypadku stabilizacja nie jest


Agnieszka Panasiuk, Antonia na Podlasiu, zaczytanyksiazkoholikPL

Dla fanów powieści historycznych – „Na Podlasiu. Antonia”

Olga Fiodorowa Wołgogradowa Antonii Gillard oraz jej przyjaciółce Krystynie Błęckiej wymówiła posadę nauczycielek w Warszawskim Instytucie Wychowania Panien. Zaważyło na tym to, że potajemnie uczyły polskiego, polskiej historii oraz geografii. W latach 1869 w całym zaborze pod rygorem więzienia był zakaz nauczania języka, literatury, historii czy geografii polski.