Księstwo trzech śmierci - Emilia Ziółkowska - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Księstwo Trzech Śmierci”, Emilia Ziółkowska


„Księstwo Trzech Śmierci” przeniesie Cię do innego świata, pełnego elfów, skrzatów i innych fantastycznych istot, które na wszelkie sposoby przekraczają granice znanej nam moralności, otwierając na nowe doznania przyprawiające największych bezwstydników o rumieniec.

Marabel pracuje w klubie ze striptizem. Zna swoją wartość i nie każdy z gości klubu może liczyć na zaszczycenie go choćby spojrzeniem, nie mówiąc o prywatnym pokazie.

Sytuacja zmienia się, gdy szef nakazuje jej, by zatańczyła dla wyjątkowo ważnych gości. Mara odmawia, mimo że trzej mężczyźni robią na niej spore wrażenie. Tym razem niesubordynacja dziewczyny nie może przejść bez echa.

Marabel zostaje zamordowana, jednak to nie koniec jej życia…

Jeśli niewyjaśnione zjawiska, strach, wojna i wszechobecna śmierć to za mało, by Cię pobudzić, sięgnij po powieść „Księstwo Trzech Śmierci”.

Jak potoczy się historia Mary? Czy śmierć po śmierci jest możliwa?

Emilia Ziółkowska urodziła się w 1999 roku w Gdańsku. Dorastała w Sopocie, gdzie rozwinęła zamiłowanie do książek oraz sztuki. Od kilku lat mieszka w Niderlandach wraz z rodzicami i uczęszcza na uniwersytet. Między nauką i uprawianiem kwiatów pisze, czyta książki, maluje oraz rysuje. Jej pasja do czytelnictwa sprawiła, że w 2019 roku założyła blog Książna w Książkach, na którym dzieli się swoimi opiniami o przeczytanych tytułach. Księstwo Trzech Śmierci to druga seria spod jej pióra. Trwają prace nad kolejnymi powieściami.

Źródło: Wydawnictwo AlterNatywne

Tytuł: Księstwo Trzech Śmierci
Autor: Emilia Ziółkowska
Gatunek: fantasy, fantastyka
Wydawnictwo: AlterNatywne
Data wydania: 14-12-2022
Ilość stron: 355
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 59,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Na wakacje - "Wakacyjne przyjaciółki", Luanne Rice

Na wakacje – „Wakacyjne przyjaciółki”, Luanne Rice

Historia rozpoczęła się pewnego lata, gdy trójka dziewczyn – Stevie, Madeline oraz Emma, znalazła nić porozumienia i to niejedną! Nazwały się wakacyjnymi przyjaciółkami, ponieważ ich spotkania miały miejsce właśnie o tej porze roku. Między nimi wytworzyła się silna więź i choć każda borykała się ze swoimi problemami


Szepty dzieciństwa - Anna Sakowicz - zaczytanyksiazkoholik.pl - blog

Potrzeba normalnego życia – „Szepty dzieciństwa” autorstwa Anny Sakowicz

Jak bardzo nasze dzieciństwo może odbić się na naszym dorosłym życiu? W „Szeptach dzieciństwa” przeczytamy o na pozór zwyczajnej rodzinie. Jednak, kiedy bohaterów zaczynamy poznawać bliżej, okazuje się, że bardzo chcieliby wieść normalne życie, ale na przeszkodzie stoi im kilka „drobiazgów”. Baśka to trzydziestokilkuletnia kobieta, pracująca na kasie w