Księstwo trzech śmierci - Emilia Ziółkowska - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Księstwo Trzech Śmierci”, Emilia Ziółkowska


„Księstwo Trzech Śmierci” przeniesie Cię do innego świata, pełnego elfów, skrzatów i innych fantastycznych istot, które na wszelkie sposoby przekraczają granice znanej nam moralności, otwierając na nowe doznania przyprawiające największych bezwstydników o rumieniec.

Marabel pracuje w klubie ze striptizem. Zna swoją wartość i nie każdy z gości klubu może liczyć na zaszczycenie go choćby spojrzeniem, nie mówiąc o prywatnym pokazie.

Sytuacja zmienia się, gdy szef nakazuje jej, by zatańczyła dla wyjątkowo ważnych gości. Mara odmawia, mimo że trzej mężczyźni robią na niej spore wrażenie. Tym razem niesubordynacja dziewczyny nie może przejść bez echa.

Marabel zostaje zamordowana, jednak to nie koniec jej życia…

Jeśli niewyjaśnione zjawiska, strach, wojna i wszechobecna śmierć to za mało, by Cię pobudzić, sięgnij po powieść „Księstwo Trzech Śmierci”.

Jak potoczy się historia Mary? Czy śmierć po śmierci jest możliwa?

Emilia Ziółkowska urodziła się w 1999 roku w Gdańsku. Dorastała w Sopocie, gdzie rozwinęła zamiłowanie do książek oraz sztuki. Od kilku lat mieszka w Niderlandach wraz z rodzicami i uczęszcza na uniwersytet. Między nauką i uprawianiem kwiatów pisze, czyta książki, maluje oraz rysuje. Jej pasja do czytelnictwa sprawiła, że w 2019 roku założyła blog Książna w Książkach, na którym dzieli się swoimi opiniami o przeczytanych tytułach. Księstwo Trzech Śmierci to druga seria spod jej pióra. Trwają prace nad kolejnymi powieściami.

Źródło: Wydawnictwo AlterNatywne

Tytuł: Księstwo Trzech Śmierci
Autor: Emilia Ziółkowska
Gatunek: fantasy, fantastyka
Wydawnictwo: AlterNatywne
Data wydania: 14-12-2022
Ilość stron: 355
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 59,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Dziewczyna o perłowych włosach, Anna Łacina, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Dziewczyna o perłowych włosach”, Anna Łacina

Dziewiętnastoletnia Sylwia i szesnastoletnia Zuzanna mieszkają tylko z ojcem i niepełnosprawną babcią. Siostry są jak ogień i woda. Starsza to perfekcjonistka, która lubi mieć porządek we wszystkim. Idealna dziewczyna z idealnym chłopakiem. Młodsza woli chadzać swoimi ścieżkami, nawet nie zauważając wpatrzonych w nią oczu kolegi z klasy.


Brian Wilson Aldiss

Brian Wilson Aldiss

Brian Wilson Aldiss to brytyjski pisarz science-fiction, krytyk i wydawca fantastyki. Pięciokrotny laureat British SF Award, dwukrotny laureat nagrody Hugo (jedna za książkę non-fiction Thrillion Years Spree, otrzymała także Nagrodę Locusa) oraz Nebuli i Nagrody im. Campbella. Uhonorowany nagrodą Damon Knight Memorial Grand Master Award (1999) za dorobek życia.