
„Sekretne życie introwertyków”, Jennifer Granneman
Introwertyczka Jennifer Granneman, założycielka „Introvert, Dear”, największej społeczności introwertyków na świecie, opisuje ludzi cichych, a przez to czasem niezrozumianych przez otoczenie. Przekonuje, że introwertyzm nie jest czymś, co ogranicza czy wyklucza, lecz po prostu sposobem postrzegania świata i przeżywania go. To właśnie dzięki niemu potrafisz słuchać, dostrzegasz to, czego nie widzą inni, twórczo myślisz i umiesz się skoncentrować na ważnych sprawach. To on sprawia, że zawierasz głębokie przyjaźnie i osiągasz spełnienie w związkach, a twoje życie wewnętrzne jest wyjątkowo bogate.
Autorka, dzieląc się własnymi doświadczeniami, pokazuje naturę introwertyka we wszystkich sferach życia: od pracy, przez życie towarzyskie, po relacje miłosne i rodzinne. Bardzo wnikliwie analizuje potrzeby i sposób działania introwertyków, dając konkretne wskazówki, cenne zarówno dla introwertyków jak i bliskich im ekstrawertyków, tak aby ich wspólne życie stało się szczęśliwe i satysfakcjonujące. Introwertycy znajdą tu także relacje osób podobnych do nich, wypowiedzi ekspertów i praktyczne wskazówki, które pozwolą żyć dobrze w zgodzie ze sobą i utrzymywać pozytywne relacje z otoczeniem.
Dzięki tej książce każdy introwertyk może stać się trochę mniej skrępowany, a trochę bardziej pewny siebie! Ekstrawertyk zaś zrozumie, że ciągłe zadawanie pytania „Czy na pewno wszystko u ciebie w porządku?” nie jest konieczne.
Źródło: Wydawnictwo Feeria
Tytuł: Sekretne życie introwertyków
Autor: Jennifer Granneman
Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 28-10-2020
Ilość stron: 350
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 44,90 zł
Dodaj komentarz
Czytaj także

Na jeden wieczór – „Moment, czyli po nitce do kłębka”
W książce zawartych jest kilka opowiadań dotyczących tego, jak pewnym osobom mija dzień – psychiatrze, matce czy żonie. Co łączy te osoby? Jak wydarzenia danego dnia wpływają na ich przyszłość? Autorka radzi nam, abyśmy bardziej spojrzeli i pamiętali o sobie, niż tylko zaspokajali potrzeby i pragnienia innych.

Renata Czaban-Kryczka w swojej najnowszej książce pt. „Paleta emocji”
Łucja w drodze do Olsztyna ulega wypadkowi samochodowemu. Wbiega jej przed maskę pies. Warunki pogodowe zrobiły swoje i auto znalazło się w rowie. Miała szczęście, że tuż za nią jechał Bartosz, młody policjant. Wyciągnął ją z wraku auta i zaniósł w miejsce, gdzie mogli bezpiecznie oczekiwać na przyjazd pogotowia. Zrobiła na nim piorunujące pierwsze wrażenie.