
„Dni, tygodnie i miesiące z sową, jeżem i zającem”, Adrian Markowski
Łatwa nauka dni tygodnia, miesięcy i pór roku.
Niezależenie od tego, czy nazwy i kolejność dni tygodnia i miesięcy sprawiają kłopot twojemu dziecku, czy też nie, ta książka jest dla niego. Przecież każdy musi się nauczyć, że piątek jest po czwartku, a wrzesień po sierpniu, a najlepiej i najszybciej uczymy się wtedy, gdy sprawia nam to przyjemność.
Autor zawartych w książce zabawnych wierszyków nie tylko uczy dzieci, ale przede wszystkim pokazuje im świat pełen ciekawych bohaterów i zaskakujących zdarzeń. Łatwe do zapamiętania, błyskotliwe wierszyki, opowiadające o życiu zwierząt, kalendarzu oraz leśnej szkole, uczą i bawią, sprawiając, że nazwy dni tygodnia, miesięcy i pór roku same wchodzą do głowy.
Adrian Markowski – autor trzech książek o Bieszczadach: „Bieszczady. Dla tych, którzy lubią chodzić własnymi drogami”, „Bieszczady. Dla tych, którzy chcą je poznać naprawdę” i dla dzieci „Bieszczady. Przewodnik dla małych i dużych odkrywców”. Dla najmłodszych czytelników napisał również książki edukacyjne: „Na tabliczkę sposób nowy, sama wchodzi ci do głowy”, „Na dzielenie sposób nowy, samo wchodzi ci do głowy”, „Na tabliczkę sposób łatwy, bez wkuwania szóstka z matmy”. Jest także autorem zbioru opowiadań „Sąsiady”, sfilmowanego przez Grzegorza Królikiewicza.
Źródło: Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Tytuł: Dni, tygodnie i miesiące z sową, jeżem i zającem
Autor: Adrian Markowski
Ilustracje: Agata Dobkowska
Gatunek: literatura dziecięca
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Data wydania: 28-11-2023
Ilość stron: 88
Oprawa: twarda
Cena rynkowa: 55,00 zł
Dodaj komentarz
Czytaj także

Laurie Elizabeth Flynn ze swoim thrillerem psychologicznym „Dziewczyny są tu takie miłe”
Narratorką powieści jest Ambrosia Wellington. Obecnie prowadzi ustatkowane życie u boku kochającego męża. Pewnego dnia otrzymuje e-maila z zaproszeniem na dziesięciolecie ukończenia studiów oraz kartkę z tekstem Musisz przyjechać. Musimy porozmawiać o tym, co naprawdę się stało tamtego wieczoru.

Agnieszka Hyży za pomocą interaktywnych e-booków chce walczyć z fake newsami
Platforma będzie poruszać wiele tematów – także te kontrowersyjne, o których inne media boją się mówić.