
„Dlaczego mi nie odpisuje?”, Girard Anne-Sophie, Girard Marie-Aldine
OPIS:
„Triumfalny powrót autorek bestsellerowych poradników dla nieperfekcyjnych kobiet! Anne-Sophie Girard i Marie-Aldine Girard udowodniły już milionom czytelniczek, że idealna kobieta nie istnieje, i nauczyły je nawigowania po świecie pełnym suk. Tym razem obrały sobie za cel grubszą rybkę – zatopiły swoje (wciąż nieperfekcyjne) pazurki w obiekcie marzeń wielu kobiet, czyli… w idealnych facetach. (Bo nie ma ani jednego powodu, by ich oszczędzić. Ani jednego!) Dowiedz się, kim jest facet-kryptonit, co zrobić w odpowiedzi na męską strategię „przecież na nic się nie umawialiśmy” i jak nie wdepnąć w friendzone. Niech ta książka stanie się twoją bronią przeciwko otaczającym cię krętaczom i cwaniakom! Dzięki celnym wskazówkom, przykładom z życia wziętym i błyskotliwym spostrzeżeniom oraz odrobinie (no dobra, całemu morzu) sarkazmu ten nieperfekcyjny poradnik jest niezbędnym przewodnikiem dla wszystkich kobiet, które szukają księcia z bajki. Ponieważ… (uwaga, będzie bolało!) idealny mężczyzna nie istnieje. I całe szczęście.”
Źródło: Wydawnictwo Feeria
Tytuł: Dlaczego mi nie odpisuje? Jak randkować i nie zwariować.
Tytuł oryginału: L’homme parfait est une connasse
Autor: Anne-Sophie Girard, Marie-Aldine Girard
Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 12-02-2019
Ilość stron: 160
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 29,90 zł
Patronat medialny bloga
Dodaj komentarz
Czytaj także

Podsumowanie czytelnicze – maj 2022
Aby tradycji stało się zadość … Poniżej przedstawiam Wam jakie książki udało mi się zrecenzować w maju. Zawsze staram się dobierać lekturę w taki sposób, aby czytanie sprawiało mi przyjemność, po przeczytaniu danej książki, żeby zostało coś w głowie a Wy, abyście mogli coś z tego wybrać dla siebie. Mam nadzieję, że i tym razem udało mi się Was czymś zainteresować.

„Zaklętym w górski kamień”, Krystyna Palmowska
Krystynie Palmowskiej udało się dotrzeć do ogromnej ilości źródeł, opisujących te sytuacje, i przytoczyć je w swojej analizie. Czytając kolejne opisy, dochodzimy do wniosku, że często przyczyną późniejszych dramatów są drobne błędy lub zaniechania, które później sumują się w tragiczne skutki.