Co zrobiłaby Wednesday - Witaj w erze nikczemności villainera. Nieoficjalny przewodnik - Sarah Thompson - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Co zrobiłaby Wednesday? Witaj w erze nikczemności #villainera. Nieoficjalny przewodnik”, Sarah Thompson


Spojrzenie ostre jak brzytwa, długa grzywka, czarne warkocze i wielkie kołnierzyki – po tym poznacie Wednesday Addams. Jak również po zdecydowanym działaniu, niewzruszonych decyzjach i głębokim przekonaniu o tym, że ma prawo być, kim jest. Bo KAŻDY z nas ma do tego prawo!

Odkryj w sobie czarny charakter!

Od Wednesday Addams możecie się wiele nauczyć. I nie chodzi o wypychanie zwierząt ani grę na wiolonczeli. Chodzi o asertywność, zdrowe stawianie granic i szacunek do samych siebie. Nawet jeśli komuś się to nie spodoba i uzna, że zachowujesz się nikczemnie, bo nie robisz tego, czego chcą inni. Wiesz co? Witaj w erze nikczemności! Wszyscy zasługujemy na to, by żyć w zgodzie ze sobą!

Dowiedz się, jak stanąć za sterami własnego życia – tak jak Wednesday. W tej książce znajdziesz mnóstwo porad, ilustracji, cytatów i praktycznych wskazówek, jak stawiać siebie na pierwszym miejscu, rezygnować z toksycznych znajomości i cieszyć się pasjami, które cię ekscytują. Kochaj siebie i żyj swoim życiem.
Co więc zrobiłaby Wednesday? Wednesday żyłaby po swojemu!

Zajrzyj do tego przewodnika i zainspiruj się kultową bohaterką!

Wednesday Addams to obecnie najsłynniejsza nastolatka na świecie. Pokochały ją nie tylko jej rówieśnice, ale również wiele innych kobiet, nie tylko fanki twórczości Tima Burtona. Serial „Wednesday”, wyprodukowany przez Netflix zyskał ogromną popularność na całym świecie, bijąc rekordy oglądalności. W ciągu pierwszego tygodnia od swojej premiery użytkownicy Netfliksa obejrzeli ponad 341 milionów godzin tego serialu, który pobił pod tym względem dotychczasowego rekordzistę, czwarty sezon „Stranger Things”. Serial został numerem jeden w 83 krajach (na 93, w których działa Netflix).

Źródło: Wydawnictwo Albatros

Tytuł: Co zrobiłaby Wednesday? Witaj w erze nikczemności #villainera. Nieoficjalny przewodnik
Tytuł oryginału: What Would Wednesday Do?: Embrace your villain era and thrive
Autor: Sarah Thompson
Gatunek: dla dzieci, dla młodzieży, literatura młodzieżowa
Wydawnictwo Albatros
Data wydania: 25-10-2023
Ilość stron: 128
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Tłumaczenie: Robert Waluś
Cena rynkowa: 44,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Podsumowanie czytelnicze – sierpień 2021, zaczytanyksiazkoholik.pl

Podsumowanie czytelnicze – sierpień 2021

Sierpień za nami, a może to oznaczać tylko jedno … czas na podsumowanie przeczytanych przeze mnie w tym okresie książek. Gatunkowo wyglądało to, jak zawsze różnorodnie: fantasy, komedia, romans, obyczajowe, kryminalne, sensacyjne, miłosne, a nawet kucharska się znalazła …


Miłość na kredyt, Sandra Robins, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Miłość na kredyt”, Sandra Robins – dodaję do ulubionych

Amy mieliśmy okazję poznać w pierwszym tomie pt. „Miłość na sprzedaż”. Dziewczyna nie miała lekkiego dzieciństwa. Stara się jak najszybciej usamodzielnić i pomóc swojej młodszej siostrze również wyrwać się z toksycznego domu, która co rusz wpada w nowe tarapaty. Ekskluzywna agencja towarzyska pozwala jej tak samo, jak Sarah stanąć na własnych nogach.