A jeszcze wczoraj było jutro, Arkadiusz Borowik, zaczytanyksiazkoholik.pl

„A jeszcze wczoraj było jutro”, Arkadiusz Borowik


Kiedy nie masz nic do stracenia…

Andrzej Stroba to pięćdziesięciolatek, lubiany nauczyciel, kochający mąż i ojciec. Gdy dowiaduje się, że zostało mu najwyżej kilka miesięcy życia, postanawia się rozliczyć: z samym sobą i z ludźmi wokół siebie. Rachunek zysków i strat, dobrych i złych decyzji doprowadza go do zaskakujących wniosków, a te z kolei skłaniają do działań, o które wcześniej nawet by się nie podejrzewał.

„A jeszcze wczoraj było jutro” to opowieść o człowieku, który stojąc w obliczu nieuchronnego, zadaje sobie pytanie o wartość swojego życia. Sytuacje trudne przenikają się z momentami lekkimi, a humor przeplata się ze wzruszeniem.

Arkadiusz Borowik – scenarzysta, satyryk, pisarz, autor powieści „Z góry widać tylko nic”, „Wnętrza wypalone lodem”, „Błazen w stroju klauna”.

Źródło: Wydawnictwo Zysk i S-ka



Tytuł: A jeszcze wczoraj było jutro
Autor: Arkadiusz Borowik
Gatunek: literatura piękna
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 01-02-2022
Ilość stron: 540
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Podsumowanie czytelnicze – marzec 2023 - zaczytanyksiazkoholik.pl - blog

Podsumowanie czytelnicze – marzec 2023

Jak na początek miesiąca przystało czas na podsumowanie książek, o których pisałam w marcu. Która książka wzbudziła Wasze największe zainteresowanie? Pochwalcie się też, na jaką książkę najbardziej w marcu czekaliście. „Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.” – Ralph Waldo Emerson, Myśli.


Paweł Kopijer - grafika Kronik Dwuświata - Zaczytanyksiazkoholik.pl (1)

Świat fantazji Pawła Kopijera: rozmowa z twórcą Kronik Dwuświata

Paweł Kopijer, autor „Kronik Dwuświata”, opowiada o swojej metodzie pisania, pasjach, które napędzają jego twórczość, oraz o tym, jak czytelnicy inspirują go do nowych projektów. W rozmowie zdradza również, jakie wyzwania napotyka podczas tworzenia swojego złożonego uniwersum i jak literatura fantasy może wpływać na rzeczywistość. Autor wyjawia również, kiedy