Alicja Sinicka

Alicja Sinicka


Dzisiaj macie możliwość poznać bliżej cudowną pisarkę Alicję Sinick.

„Mieszkam w Oławie z mężem Rafałem, z dziećmi: Oskarem i Hanią oraz z psem Jerry’m. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej. Pracuję jako Analityk finansowy. Zadebiutowałam w 2017 roku dobrze przyjętą książką pt „Oczy wilka”. Obecnie mam na swoim koncie kolejne powieści pt. „W jego oczach” (kontynuacja „Oczu wilka”) oraz „Winna”. W styczniu premierę będzie miała moja najnowsza książka pt „Stażystka” która rozpocznie serię thrillerów osadzonych w moim rodzinnym mieście – w Oławie. W 2020 roku premierę będzie miała również kolejna część „Oczu wilka” pt. „Otwórz oczy” – będzie to ostatni romans, który napisałam (przynajmniej przez najbliższy czas). Thriller psychologiczny to gatunek, który jest mi najbliższy. Chciałabym związać się z nim na dłużej.”

Pani Alicji życzę wszystkiego co najlepsze i realizacji planów pisarskich.


Dodaj komentarz


Czytaj także

Orle Gniazdo-Weronika Krakowska-zaczytanyksiazkhoolik.pl

Pamiętnik nastolatki – „Orle Gniazdo” autorstwa Weroniki Krakowskiej

Dziewiętnastoletnią Kimberly co noc nachodzą koszmary, po tym, jak dwa lata temu w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęli jej rodzice. Pewnego dnia wyszli i już nigdy nie wrócili. Nastolatka nie może dojść do siebie. Od tego czasu mieszka u swojej przyjaciółki Caroline i jej mamy Emily. Tworzą niezawodne i pełne wsparcia dla siebie trio. W swych sennych wizjach dziewczyna widzi


Rozmowa z Marcelem Woźniakiem

Zapraszam Was dzisiaj na rozmowę z Marcelem Woźniakiem. Znajdziecie w niej odpowiedzi m.in. na to dlaczego padł wybór na Gabrielę Gargaś, nad czym pracuje na UMK w Toruniu czy to, co daje mu największą satysfakcję.