Alicja Sinicka

Alicja Sinicka


Dzisiaj macie możliwość poznać bliżej cudowną pisarkę Alicję Sinick.

„Mieszkam w Oławie z mężem Rafałem, z dziećmi: Oskarem i Hanią oraz z psem Jerry’m. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej. Pracuję jako Analityk finansowy. Zadebiutowałam w 2017 roku dobrze przyjętą książką pt „Oczy wilka”. Obecnie mam na swoim koncie kolejne powieści pt. „W jego oczach” (kontynuacja „Oczu wilka”) oraz „Winna”. W styczniu premierę będzie miała moja najnowsza książka pt „Stażystka” która rozpocznie serię thrillerów osadzonych w moim rodzinnym mieście – w Oławie. W 2020 roku premierę będzie miała również kolejna część „Oczu wilka” pt. „Otwórz oczy” – będzie to ostatni romans, który napisałam (przynajmniej przez najbliższy czas). Thriller psychologiczny to gatunek, który jest mi najbliższy. Chciałabym związać się z nim na dłużej.”

Pani Alicji życzę wszystkiego co najlepsze i realizacji planów pisarskich.Dodaj komentarz


Czytaj także

Piekielny układ, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Piekielny układ”, A.S. Sivar

By ochronić swoją młodszą siostrę, Nicole jest gotowa na wiele. Gdy ojciec dziewcząt oferuje wierzycielowi jedną z córek, starsza z nich wyrusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem. Spodziewa się wszystkiego, tylko nie spotkania z nieziemsko przystojnym bad boyem, roztaczającym wokół siebie zabójczy urok – a taki właśnie jest Bruno Cabrera.


Mokre rzęsy dziewcząt, Maciej Adamczyk, zaczytanyksiazkoholikPL

Książka, która zapada w pamięć – „Mokre rzęsy dziewcząt”, Maciej Adamczyk

To historia, która sprytnie łączy w sobie potencjał gromkich wzruszeń i dekonstrukcji miłosnego pola gry. Maciej Adamczyk gra na słowach tak, jakby po gęstych rzęsach przejeżdżał smyczkiem namoczonym w żywicy. To nie 99 problemów, ale 99 stron, a każda z nich to harda emocjonalna przeprawa dla wymagającego czytelnika.