Alicja Sinicka

Alicja Sinicka


Dzisiaj macie możliwość poznać bliżej cudowną pisarkę Alicję Sinick.

„Mieszkam w Oławie z mężem Rafałem, z dziećmi: Oskarem i Hanią oraz z psem Jerry’m. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej. Pracuję jako Analityk finansowy. Zadebiutowałam w 2017 roku dobrze przyjętą książką pt „Oczy wilka”. Obecnie mam na swoim koncie kolejne powieści pt. „W jego oczach” (kontynuacja „Oczu wilka”) oraz „Winna”. W styczniu premierę będzie miała moja najnowsza książka pt „Stażystka” która rozpocznie serię thrillerów osadzonych w moim rodzinnym mieście – w Oławie. W 2020 roku premierę będzie miała również kolejna część „Oczu wilka” pt. „Otwórz oczy” – będzie to ostatni romans, który napisałam (przynajmniej przez najbliższy czas). Thriller psychologiczny to gatunek, który jest mi najbliższy. Chciałabym związać się z nim na dłużej.”

Pani Alicji życzę wszystkiego co najlepsze i realizacji planów pisarskich.


Dodaj komentarz


Czytaj także

Saloniki kolportera

Książkowe wybory klientów saloników KOLPORTERA

Książki są nieodłączną częścią oferty saloników Kolportera. Po co najczęściej sięgali klienci tej sieci? Przyjrzyjmy się analizom pierwszego półrocza 2023 roku. W zestawieniu sprzedaży za okres od stycznia do czerwca 2023 roku dominują książki polskich autorów.


Demony Dominiki

Nie czytaj tego przed snem – „Demony Dominiki”

Dominika pracuje w fabryce podzespołów samochodowych Future&Dreams. Mąż bardzo ją wspiera w przygotowywaniu projektu, dzięki któremu liczy na to, że dostanie awans. Jej szefowej projekt Dominiki bardzo się spodobał – następnego dnia nie wiadomo dlaczego, zmienia zdanie.