"I wciąż ją kocham

Wzruszysz się – „I wciąż ją kocham”, Nicholas Sparks


Romantyczna opowieść o miłości, rozstaniu i poświęceniu. „I wciąż ją kocham”, autorstwa Nicholasa Sparks’a – piękna zekranizowana powieść o miłości, tęsknocie i jej trudzie.

„I wciąż ją kocham”, autorstwa Nicholasa Sparks’a – piękna zekranizowana powieść o miłości, tęsknocie i jej trudzie. Młody mężczyzna John zaciąga się do wojska. Na przepustkę wraca w swoje rodzinne strony. Spotyka tam Savannah – dziewczynę swoich marzeń. Savannah jako wolontariuszka wraz z grupą przyjaciół przyjechała w ramach akcji dobroczynnej budować domy dla ubogich. Los splata ich ścieżki i się w sobie zakochują. John postanawia przedstawić Savannah swojemu ojcu, który jest dość specyficzną osobą, dziewczyna jako studentka pedagogiki zauważa w tacie chłopaka symptomy autyzmu i zespołu Aspergera. John nie zgadza się, mimo iż zauważa pewne prawidłowości, kiedy na spokojnie analizuje słowa dziewczyny i książkę, którą o tej chorobie mu podarowała. Okres przepustki się kończy i John musi wrócić na służbę, Savannah obiecuje zaczekać na ukochanego, dopóki nie wróci. Na przekór losowi przychodzi 11 września, gdzie chłopak z poczucia obowiązku przedłuża pobyt w wojsku. Ukochana nie ma już siły czekać na Johna, nie mając pojęcia, kiedy wróci i informuje go w jednym z listów, że odchodzi, bo zakochała się w kimś innym. Co zrobi w tym momencie chłopak, czy przerwie służbę i wróci do ukochanej? Czy może jednak obowiązek służby wobec Państwa i pomoc potrzebującym nie pozwoli mu na to? Kim okaże się osoba, w której zakochała się Savannah ? Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczyły się dalsze losy zakochanych i lubicie romanse, to polecam książkę. Wciąga niesamowicie.

Kocham Cię, i zamierzam dopilnować, byś wywiązał się z obietnicy, którą mi złożyłeś. Jeśli wrócisz, wyjdę za Ciebie. Jeśli nie dotrzymasz słowa, złamiesz mi serce.Tytuł: I wciąż ją kocham
Tytuł oryginału: Dear John
Autor: Nicholas Sparks
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 03-03-2016
Ilość stron: 416
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 38,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Ropa i krew, Bradley Hope, Justin Scheck, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Ropa i krew”, Bradley Hope, Justin Scheck

Rekonstrukcja konfliktów na szczytach władzy w Arabii Saudyjskiej pokazuje, że polityka może być bardziej fascynująca niż „Gra o Tron”. Walka o sukcesję w Arabii Saudyjskiej wyłania charyzmatycznego księcia koronnego Muhammada ibn Salmana, znanego również jako MBS, który wydaje się przywódcą nowoczesnym i otwartym na reformy społeczno-gospodarcze. To jednak tylko pozory.


629 kości, M.M. Perr, zaczytanyksiazkoholik.pl

Zaskakująco dobry debiut! – „629 kości”, M.M. Perr

Profesor Szklarski zawsze dbał o bezpieczeństwo swoich uczniów. Od dwudziestu lat organizował wycieczki maturalne w to samo miejsce i o tej samej porze. Bieszczady. Niestety jak to często w górach bywa, warunki pogodowe potrafią ulec zmianie z minuty na minutę. Zgubili drogę. Zeszli ze szlaku. Chcąc schronić się przed burzą śnieżną włamali się do napotkanej po drodze chaty. Rozglądając się po niej, natrafili na pokój, w którym znajdowały się skrzynki a w nich kości