"I wciąż ją kocham

Wzruszysz się – „I wciąż ją kocham”, Nicholas Sparks


Romantyczna opowieść o miłości, rozstaniu i poświęceniu. „I wciąż ją kocham”, autorstwa Nicholasa Sparks’a – piękna zekranizowana powieść o miłości, tęsknocie i jej trudzie.

„I wciąż ją kocham”, autorstwa Nicholasa Sparks’a – piękna zekranizowana powieść o miłości, tęsknocie i jej trudzie. Młody mężczyzna John zaciąga się do wojska. Na przepustkę wraca w swoje rodzinne strony. Spotyka tam Savannah – dziewczynę swoich marzeń. Savannah jako wolontariuszka wraz z grupą przyjaciół przyjechała w ramach akcji dobroczynnej budować domy dla ubogich. Los splata ich ścieżki i się w sobie zakochują. John postanawia przedstawić Savannah swojemu ojcu, który jest dość specyficzną osobą, dziewczyna jako studentka pedagogiki zauważa w tacie chłopaka symptomy autyzmu i zespołu Aspergera. John nie zgadza się, mimo iż zauważa pewne prawidłowości, kiedy na spokojnie analizuje słowa dziewczyny i książkę, którą o tej chorobie mu podarowała. Okres przepustki się kończy i John musi wrócić na służbę, Savannah obiecuje zaczekać na ukochanego, dopóki nie wróci. Na przekór losowi przychodzi 11 września, gdzie chłopak z poczucia obowiązku przedłuża pobyt w wojsku. Ukochana nie ma już siły czekać na Johna, nie mając pojęcia, kiedy wróci i informuje go w jednym z listów, że odchodzi, bo zakochała się w kimś innym. Co zrobi w tym momencie chłopak, czy przerwie służbę i wróci do ukochanej? Czy może jednak obowiązek służby wobec Państwa i pomoc potrzebującym nie pozwoli mu na to? Kim okaże się osoba, w której zakochała się Savannah ? Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczyły się dalsze losy zakochanych i lubicie romanse, to polecam książkę. Wciąga niesamowicie.

Kocham Cię, i zamierzam dopilnować, byś wywiązał się z obietnicy, którą mi złożyłeś. Jeśli wrócisz, wyjdę za Ciebie. Jeśli nie dotrzymasz słowa, złamiesz mi serce.Tytuł: I wciąż ją kocham
Tytuł oryginału: Dear John
Autor: Nicholas Sparks
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 03-03-2016
Ilość stron: 416
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 38,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

„Trzecia szansa", Wojciech Wójcik

„Trzecia szansa”, Wojciech Wójcik

Koniec października, kiedy zbliża się święto zmarłych, to zwykle zwiększony ruch przy grobach bliskich. Tymczasem po warszawskich cmentarzach zaczyna grasować zabójca, zręczny i nieuchwytny. Dwoje obcych sobie ludzi ginie od strzałów z broni snajperskiej, w pobliżu rodzinnych grobów. Młodsza aspirant Karolina Nowak, przeniesiona do komendy stołecznej z niewielkiego mazurskiego posterunku, wpada na ślad zaskakującego powiązania z przeszłości.


"Debeściara"

„Debeściara” – tego się nie spodziewałam!

Kolor oczu – sprany jeans, włosy – lekko pofalowane, sięgające łopatek, figura – jak modelka na diecie KFC. Monika nie ma łatwego życia, zawsze ma pod górkę. Zima woda pod prysznicem, praca, która nie ma zamiaru jej znaleźć, „przyjaciółki” współlokatorki, które tylko się z niej nabijają, kot, który wiecznie wchodzi jej pod nogi no i co najważniejsze – nazwisko … Cipucha