"I wciąż ją kocham

Wzruszysz się – „I wciąż ją kocham”, Nicholas Sparks


Romantyczna opowieść o miłości, rozstaniu i poświęceniu. „I wciąż ją kocham”, autorstwa Nicholasa Sparks’a – piękna zekranizowana powieść o miłości, tęsknocie i jej trudzie.

„I wciąż ją kocham”, autorstwa Nicholasa Sparks’a – piękna zekranizowana powieść o miłości, tęsknocie i jej trudzie. Młody mężczyzna John zaciąga się do wojska. Na przepustkę wraca w swoje rodzinne strony. Spotyka tam Savannah – dziewczynę swoich marzeń. Savannah jako wolontariuszka wraz z grupą przyjaciół przyjechała w ramach akcji dobroczynnej budować domy dla ubogich. Los splata ich ścieżki i się w sobie zakochują. John postanawia przedstawić Savannah swojemu ojcu, który jest dość specyficzną osobą, dziewczyna jako studentka pedagogiki zauważa w tacie chłopaka symptomy autyzmu i zespołu Aspergera. John nie zgadza się, mimo iż zauważa pewne prawidłowości, kiedy na spokojnie analizuje słowa dziewczyny i książkę, którą o tej chorobie mu podarowała. Okres przepustki się kończy i John musi wrócić na służbę, Savannah obiecuje zaczekać na ukochanego, dopóki nie wróci. Na przekór losowi przychodzi 11 września, gdzie chłopak z poczucia obowiązku przedłuża pobyt w wojsku. Ukochana nie ma już siły czekać na Johna, nie mając pojęcia, kiedy wróci i informuje go w jednym z listów, że odchodzi, bo zakochała się w kimś innym. Co zrobi w tym momencie chłopak, czy przerwie służbę i wróci do ukochanej? Czy może jednak obowiązek służby wobec Państwa i pomoc potrzebującym nie pozwoli mu na to? Kim okaże się osoba, w której zakochała się Savannah ? Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczyły się dalsze losy zakochanych i lubicie romanse, to polecam książkę. Wciąga niesamowicie.

Kocham Cię, i zamierzam dopilnować, byś wywiązał się z obietnicy, którą mi złożyłeś. Jeśli wrócisz, wyjdę za Ciebie. Jeśli nie dotrzymasz słowa, złamiesz mi serce.Tytuł: I wciąż ją kocham
Tytuł oryginału: Dear John
Autor: Nicholas Sparks
Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 03-03-2016
Ilość stron: 416
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 38,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Córka, Michelle Frances, zaczytanyksiazkoholik.pl

Czy to aby na pewno thriller? – „Córka”, Michelle Frances

„Córka” opowiada o Kate, kobiecie, która jako nastolatka zaszła w ciążę z czym nie pogodzili się jej rodzice, stąd też opuściła rodzinny dom. Katolickie wychowanie nie pozwoliło jej dokonać aborcji. Zawiesiła naukę w szkole, aby poświęcić czas na wychowywanie Becky oraz na pracę, musiały z czegoś żyć. Poznajemy trudy wychowywania przez Kate córeczki, z czym musiała się zmierzyć jako młoda matka, nie mająca wsparcia w najbliższych.


Saturnin

„Saturnin”, Jakub Małecki

Przez błąd na bilecie kilkuletni Satek wierzy, że autobus, którym jeździ do szkoły w Radziejowie, zahacza o tajemniczą krainę. To tam, jak podejrzewa chłopiec, zazwyczaj przebywa jego milczący, skryty dziadek.