Słodki kłamca

W sam raz na po ciężkim dniu – „Słodki kłamca”, Katarzyna Bester


Słodsza okaże się szarlotka czy właściciel kawiarni? „Słodki kłamca”.

Dzisiaj mam dla Was coś na osłodę dnia „Słodki kłamca”, Katarzyny Bester. Stella po tym, jak przyłapała swojego chłopaka w trakcie se….u z kochanką postanawia zrobić sobie przerwę od chłopaków. Ile razy ja już to słyszałam i rzadko kiedy, takie zapewnienia dochodziły do skutku. Zbyt dużo wokół nas przystojniaków, aby dotrzymać sobie samej danego słowa. Po takim właśnie zapewnieniu na drodze Stelli staje dwóch chłopaków. Pierwszym jest Robert, właściciel sieci kawiarni z najlepszą szarlotką i kawą w mieście, drugim Adam, nowy sąsiad. W Robercie Stella od początku się zakochuje, Adama traktuje jako przyjaciela, którego jeśli tylko poprosi o pomoc, rzuca wszystko i nią służy. Stellę dziwi niekiedy, że Adam jest taki pomocny, mimo iż ma dziewczynę …

Czy Stellę i Roberta połączy prawdziwe uczucie? A może jednak Adam skradnie jej serce? Co wspólnego z Adamem będzie miał były chłopak Stelli? Który z chłopaków okaże się tytułowym kłamcą. Książkę czyta się bardzo przyjemne, napisana jest prostym i przyjemnym językiem. W sam raz nadaje się do odpoczynku po ciężkim dniu.


Tytuł: Słodki kłamca
Autor: Katarzyna Bester
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 15.01.2020
Ilość stron: 248
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 36,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Pan K na wolności

Niezwykle ciekawa książka „Pan K. na wolności” autorstwa Matei Vișniec

„Pan K. na wolności” autorstwa Matei Vişniec to dowód na to, że warto sięgać po różne książki nawet takie, na które byśmy na pierwszy rzut oka nie zwrócili uwagi. Literatura rumuńska z nutką polityczną.


Zamieć-Zuzanna Gajewska-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Zamieć”, Zuzanna Gajewska

Życie mieszkańców Młynar powoli wraca do normalności po tragicznych wydarzeniach, do których latem doszło w miasteczku. Główną bohaterkę, Ewelinę Zawadzką, pochłaniają przygotowania do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz wesela znajomych. Niestety, święta marzeń zmieniają się w koszmar. Ojciec Karolinki zabiera córkę na wigilię do siebie i grozi Ewelinie sądem. Zrozpaczona kobieta nie znajduje wsparcia u własnej matki, na domiar złego zaostrza się konflikt z bratem.