
W sam raz na po ciężkim dniu – „Słodki kłamca”, Katarzyna Bester
Słodsza okaże się szarlotka czy właściciel kawiarni? „Słodki kłamca”.
Dzisiaj mam dla Was coś na osłodę dnia „Słodki kłamca”, Katarzyny Bester. Stella po tym, jak przyłapała swojego chłopaka w trakcie se….u z kochanką postanawia zrobić sobie przerwę od chłopaków. Ile razy ja już to słyszałam i rzadko kiedy, takie zapewnienia dochodziły do skutku. Zbyt dużo wokół nas przystojniaków, aby dotrzymać sobie samej danego słowa. Po takim właśnie zapewnieniu na drodze Stelli staje dwóch chłopaków. Pierwszym jest Robert, właściciel sieci kawiarni z najlepszą szarlotką i kawą w mieście, drugim Adam, nowy sąsiad. W Robercie Stella od początku się zakochuje, Adama traktuje jako przyjaciela, którego jeśli tylko poprosi o pomoc, rzuca wszystko i nią służy. Stellę dziwi niekiedy, że Adam jest taki pomocny, mimo iż ma dziewczynę …
Czy Stellę i Roberta połączy prawdziwe uczucie? A może jednak Adam skradnie jej serce? Co wspólnego z Adamem będzie miał były chłopak Stelli? Który z chłopaków okaże się tytułowym kłamcą. Książkę czyta się bardzo przyjemne, napisana jest prostym i przyjemnym językiem. W sam raz nadaje się do odpoczynku po ciężkim dniu.
Tytuł: Słodki kłamca
Autor: Katarzyna Bester
Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 15.01.2020
Ilość stron: 248
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 36,90 zł
Dodaj komentarz
Czytaj także

Natalia Thiel, „Walc dla Izabeli”
Koniec czerwca 1939 roku. Izabela Langer, młoda i beztroska dziewczyna, wychowująca się w rodzinie o niemiecko-polskich korzeniach, przygotowuje się do balu organizowanego z okazji rozpoczynających się wakacji. Tego wieczoru poznaje Jakuba Abramowicza – niepokornego pianistę. Mimo początkowej niechęci ich relacja przeradza się w gorące uczucie. Sielankę przerywa wybuch wojny.

„Tao strumienia”, Alan W. Watts, Chungliang Al Huang
Czym jest tao? Zasadą wszechświata? Nauką? Siłą sprawczą? Sposobem na życie? Wszystkim tym razem i każdym z osobna? A może w ogóle nie sposób go zdefiniować? W tej błyskotliwej książce autor Drogi zen nie rozbiera na czynniki pierwsze przedmiotu swych rozważań, lecz otwiera nam na niego oczy, sięgając do barwnych metafor i cytatów z taoistycznych mistrzów IV i V stulecia p.n.e., takich jak Lao-tsy i Czuang-tsy.