SMSy do M

„SMS-y do M.” autorstwa Aldony Fischgrund


Każdy chce się schronić pod moimi skrzydłami, każdy chce ogrzać w moim blasku. Ale kto pokocha Anioła?

W ostatnim czasie w moje ręce trafia dość sporo debiutów pisarskich. Tym razem zmierzam do Was z książką Aldony Fischgrund SMS-y do M., o której wspominałam Wam w niedzielę. Jest to książka składająca się z krótkich opowiadań poruszających wszelkie kwestie naszego istnienia: alkoholizmu, molestowania, adopcji zwierząt, wiary, pedofili, depresji, miłości czy odrzucenia. Niektóre z tych opowiadań są bliskie mojemu sercu, stąd też czytając je, nie sposób się nie wzruszyć. W trakcie czytania przychodzi refleksja nad naszym życiem, każdy znajdzie w swoim bliskim otoczeniu taką Basię, Mietka, Renię, Karinkę czy Pieprzyka – pieska. Czy możemy coś zmienić? Nie zawsze. Wiele rzeczy dzieje się za zamkniętymi drzwiami domów, ale możemy rozmawiać z bliskimi, obserwować. Nie wiem dlaczego, ale, chyba ze względu na krzywdę, jaką wiele osób wyrządza bezbronnym zwierzętom, rozdział czwarty o Pieprzyku podbił moje serce. Jest to rozdział z życia wzięty samej autorki, która adoptowała tego schorowanego psiaka.

Kochani, jeśli lubicie czytać krótkie, ale wnoszące coś do własnego życia historie to polecam Wam książkę.

NA FP SMS-y do M. możecie zapoznać się ze streszczeniami poszczególnych rozdziałów.


Tytuł: Sms-y do M.
Autor: Aldona Fischgrund
Data wydania: 20-10-2019
Ilość stron: 204
Oprawa: miękka
Cena: 20,00 zł

W celu zakupu książki proszę o kontakt z autorką przez fan page, e-maila aldonafischgrund@wp.pl lub messengera.


Dodaj komentarz


Czytaj także

Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa, Daniel Jones

„Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa”, Daniel Jones

Zbiór najbardziej poruszających opowieści o miłości, którymi podzielili się czytelnicy „The New York Timesa”. Miesza się w nich nowojorskość z uniwersalnością, happy endy z „real endami”. Wszystkie łączy głęboka szczerość. To idealna lektura dla każdego, kto kochał i był kochany, stracił, cierpiał,


Gra w cykora, Szilard Rubin, zaczytanyksiazkoholik.pl

Literacki klejnot z 1963 roku – „Gra w cykora” powieść Szilárda Rubina

„Powieść Szilárda Rubina to obraz głębokiej, świadomej, a zarazem zaborczej i destrukcyjnej miłości dwojga ludzi w powojennej węgierskiej rzeczywistości. To świetnie napisana, niezwykła historia bezgranicznego cierpienia jednej z postaci – mężczyzny, narratora.”