Sekrety

„Sekrety. Kalendarz 2020”, Paulo Coelho


Podróż przez cały rok w towarzystwie sentencji Paula Coelho. Kalendarz na 2020 rok z cytatami z dzieł brazylijskiego pisarza w pięknej szacie graficznej autorstwa Cataliny Estrady.

Nie wiem jak u Was z prowadzeniem kalendarzy, ale u mnie wygląda to tak: nadchodzi w grudniu okres świąteczny i zaczynam przepisywanie kalendarza (papierowego) z kończącego się roku do kalendarza (papierowego) na nadchodzący rok … imieniny, urodziny, ważne dla mnie daty, wizyty u lekarzy, fryzjera, kosmetyczki … Tak wiem, że są aplikacje kalendarzowe etc, ale zawodowo lepiej się prowadzi kalendarz taki tradycyjny. Przynajmniej mnie. W 2020 roku będę miała przyjemność pracować na przepięknie ilustrowanym kalendarzu Paulo Coelho „Sekrety”. Kalendarz oprócz ślicznego designu zawiera cytaty z książek brazylijskiego pisarza. Piękny dla oczu i dla ducha.

Wojownik stara się rzetelnie ocenić,
na co go stać. Zawsze sprawdza swój podręczny
bagaż, w którym mieszczą się: wiara,
miłość i nadzieja

Podręcznik Wojownika Światła

Gdybyśmy milczeli przez godzinę,
usłyszelibyśmy Boga. A jeśli będziemy
wrzeszczeli z radości, Bóg nas usłyszy i pojawi
się tu, żeby nas pobłogosławić

Hipis

Tylko tchórze kryją się za zasłoną milczenia

Demon i Panna Prym

Polecam Wam takie małe cudo, które może umilić każdy dzień nadchodzącego roku.


Tytuł: Sekrety. Kalendarz 2020
Tytuł oryginału: Segredos 2020
Autor: Paulo Coelho
Wydawnictwo: Drzewo Babel
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 42,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Wywiad - Natalia Thiel-zaczytanyksiazkoholik.pl

Co motywuje do działania Natalię Thiel?

Rok temu, po premierze książki pt. „Walc dla Izabeli” wraz z Natalią Thiel miałyśmy przyjemność stworzyć wywiad. Dla jednych rok to dużo, dla innych mało… Patrząc jednak z punktu widzenia autora, zapewne sporo się działo na przestrzeni tego czasu, czasu, podczas którego powstaławała książka pt. „Dziewczyna z portretu”, którą miałam przyjemność objąć patronatem medialnym. Zachęcam serdecznie do lektury.


Spowiedź polskiego kata, jerzy andrzejczak, zaczytanyksiazkoholik.pl

Dla osób o mocnych nerwach – „Spowiedź polskiego kata”, Jerzy Andrzejczak

„Polskiego kata poznałem 15 marca 1985 r. w gabinecie naczelnika Aresztu Śledczego w Poznaniu. Było to tuż przed wykonaniem wyroku kary śmierci na Kazimierzu Polusie. Zbierałem wówczas materiały do reportażu pt. „Morderca u konfesjonału”, przygotowywanego dla „Ekspresu Reporterów”. Wtedy to po raz pierwszy próbowałem namówić kata na udzielenie wywiadu