Sekrety

„Sekrety. Kalendarz 2020”, Paulo Coelho


Podróż przez cały rok w towarzystwie sentencji Paula Coelho. Kalendarz na 2020 rok z cytatami z dzieł brazylijskiego pisarza w pięknej szacie graficznej autorstwa Cataliny Estrady.

Nie wiem jak u Was z prowadzeniem kalendarzy, ale u mnie wygląda to tak: nadchodzi w grudniu okres świąteczny i zaczynam przepisywanie kalendarza (papierowego) z kończącego się roku do kalendarza (papierowego) na nadchodzący rok … imieniny, urodziny, ważne dla mnie daty, wizyty u lekarzy, fryzjera, kosmetyczki … Tak wiem, że są aplikacje kalendarzowe etc, ale zawodowo lepiej się prowadzi kalendarz taki tradycyjny. Przynajmniej mnie. W 2020 roku będę miała przyjemność pracować na przepięknie ilustrowanym kalendarzu Paulo Coelho „Sekrety”. Kalendarz oprócz ślicznego designu zawiera cytaty z książek brazylijskiego pisarza. Piękny dla oczu i dla ducha.

Wojownik stara się rzetelnie ocenić,
na co go stać. Zawsze sprawdza swój podręczny
bagaż, w którym mieszczą się: wiara,
miłość i nadzieja

Podręcznik Wojownika Światła

Gdybyśmy milczeli przez godzinę,
usłyszelibyśmy Boga. A jeśli będziemy
wrzeszczeli z radości, Bóg nas usłyszy i pojawi
się tu, żeby nas pobłogosławić

Hipis

Tylko tchórze kryją się za zasłoną milczenia

Demon i Panna Prym

Polecam Wam takie małe cudo, które może umilić każdy dzień nadchodzącego roku.


Tytuł: Sekrety. Kalendarz 2020
Tytuł oryginału: Segredos 2020
Autor: Paulo Coelho
Wydawnictwo: Drzewo Babel
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 42,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Julia w Skrajnym Świecie-Damian Orlewski-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Julia w Skrajnym Świecie”, Damian Orlewski

„Julia w Skrajnym Świecie” to pięknie opowiedziana, barwna i wciągająca baśń, która jest utworem doprawdy wyjątkowym. Nie przedstawia świata takim, jakim go widzimy na co dzień, lecz ukazuje go oczami bohaterki, która nie wie, jak się w nim znalazła. W Świecie, którym rządzą odmienne prawa. Połączenie jawy i snu sprawia, że w książce znane fragmenty rzeczywistości, układają się w całkiem nowe, inne, często nonsensowne, które mimo wszystko ostatecznie tworzą jedną wielką całość.


Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu - Elżbieta Jodko-Kula - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Rozstajne drogi. Nie ma powrotu do domu”, Elżbieta Jodko-Kula

Skomplikowane losy polskich rodzin zamieszkujących północno-wschodnie tereny międzywojennej Polski, w powojennej historii były pomijane milczeniem. Od września 1939 roku do końca wojny na Wileńszczyźnie pięciokrotnie zmieniali się okupanci, ale po wojnie nie uczono o tym w szkołach. Przypominanie, że na wschód od powojennych granic kiedyś była Polska, nie było dobrze