Sekret

O magii przyciągania i nie tylko – „Sekret” autorstwa Rhonda Byrne


Książka „Sekret” Rhonda Byrne powstała na przestrzeni millenium. Tytułowym Sekretem jest „prawo przyciągania”. W esencji prawo przyciągania mówi, że to o czym myślisz, ma wpływ na to, co przyciągasz do swojego życia. Twoje myśli emitują sygnał, a wszechświat traktuje to, jak prośby. Dlatego, jeśli myślisz o czymś, nieważne czy jest to złe, czy dobre, to dostaniesz to od siły wyższej. Jeśli więc masz dług lub kredyt i nie masz pieniędzy i myślisz „nie mogę go spłacić”. To wszechświat odpowiada na myśl i sprawia, że zawsze jesteś biedny. Jeżeli jednak będziesz wierzył, że jesteś bogaty i pełen sukcesu to wszechświat odpowie Tobie i da Tobie to, co sobie życzysz. Wszechświat reaguje na każdą wibrację. Jeżeli myślisz, że jesteś gruby i chory, to nigdy nie będziesz szczupły i zdrowy. Różnie z tym naszym myśleniem o pozytywnych rzeczach bywa, mimo wszystko warto starać się myśleć pozytywnie. Jeśli będziesz ciągle myślał o tym, czego chcesz to, to dostaniesz. Co sądzisz o tej książce?

Opis: „Sekret” to absolutny bestseller od czasu wydania i druga najlepiej sprzedająca się książka na świecie. Wszędzie gdzie zostaje wydana, zajmuje pierwsze miejsce list bestsellerów; w Kanadzie, w Wlk. Brytanii, Australii, Holandii, Hiszpanii, Islandii, Niemczech, Turcji i RPA. W USA pojawiła się na szczycie list bestsellerów „USA Today”, „New York Times” i „The Wall Street Journal”. Zapytacie pewnie, co tak cennego może zawierać „Sekret”, że cieszy się aż tak ogromną popularnością? Otóż ta książka opowie Ci historię o niesamowitej mocy, którą w sobie posiadasz. Moc ta wypływa z Prawa Przyciągania (i nie chodzi tu o ciążenie ziemskie). Prawo Przyciągania opisane w „Sekrecie” mówi, że dosłownie przyciągamy do siebie, do swojego życia i otoczenia to, na czym głównie skupiamy swoje myśli – i nie ma od tego wyjątku. Każda ludzka myśl, do tego połączona z emocjami lub uczuciami, dosłownie jak magnes przyciąga do Ciebie to, o czym myślisz. Według Prawa Przyciągania – jeśli skupiamy na czymś swoje myśli, jeśli wciąż i wciąż o czymś myślimy, w końcu wydarzy się to w naszym życiu. I na tym właśnie polega Sekret wszystkiego, Sekret nieograniczonego szczęścia, miłości, zdrowia i bogactwa. „Sekret” jasno tłumaczy Prawo Przyciągania i daje wiedzę, jak osiągnąć – świadomie i bez wysiłku – szczęśliwe życie. Orędowniczką i ambasadorką Sekretu jest Oprah Winfrey, natomiast losy autorki, Rhondy Byrne, są najlepszym dowodem na pozytywne działanie Sekretu. Jeszcze dwa lata temu Rhonda była załamana po śmierci ojca i przeżywała depresję spowodowaną pracą, a jej relacje z najbliższymi i przyjaciółmi nie przedstawiały się najlepiej. Dzisiaj Rhonda Byrne jest wymieniana w gronie 500 najbardziej wpływowych ludzi w Stanach Zjednoczonych, ma świetne stosunki z córką i grono wiernych przyjaciół. I już w Polsce kilkaset tysięcy ludzi oczekujących z niecierpliwością na „Sekret”.

Źródło: Wydawnictwo Nowa ProzaTytuł: Sekret
Tytuł oryginału: The Secret
Autor: Rhonda Byrne
Wydawnictwo: Nowa Proza
Data wydania: 12-11-2007
Ilość stron: 216
Oprawa: twarda
Cena okładowa: 29,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Wioletta Piasecka, Przyjdzie pogoda na miłość, zaczytanyksiazkoholik.pl

Wioletta Piasecka w swojej najnowszej książce „Przyjdzie pogoda na miłość”

„Emocjonalny rollercoaster. Bezcenna przyjaźń, wyczekana miłość, gejzer emocji. Serdecznie polecam!” – Agnieszka Lis. Czy rzeczywiście książka pt. „Przyjdzie pogoda na miłość” pokrywa się ze słowami pisarki?


Studia z dziejów skurwysyństwa, Gosia Wincent, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Studia z dziejów skurwysyństwa”, Gosia Wincent

Jolanta rozlicza się ze swoją przeszłością. Wychowana na zapadłej wsi, molestowana w dzieciństwie przez ojca kobieta wyrywa się z toksycznego środowiska i zaczyna układać życie po swojemu. Jednak przypłaca to chorobą psychiczną. W ramach autoterapii pisze kontrowersyjny blog, w którym ujawnia rodzinne sekrety. Przygotuj się na „ostrą jazdę bez trzymanki”.