Dotyk anioła

Romans w wykonaniu Katarzyny Mak – „Dotyk anioła”


Czy Anioł jest w stanie poskromić Diabła? Odpowiedź znajdzieci w książce pt. „Dotyk anioła”.

Angel właściwie Angelika Zuzanna, bo tak nazywa się nasza bohaterka po nieudanym, aż nadto krótkim małżeństwie jak się okazało z mężczyzną, który postanowił zostać księdzem w noc poślubną, postanowiła wyjechać do koleżanki – Jenny do Las Vegas. Wyjazd miał jej również pomóc w odnalezieniu biologicznej matki, która porzuciła ją i wyjechała, kiedy była jeszcze niemowlęciem. Pierwszego dnia koleżanka od razu zaciągnęła ją do kasyna, w którym pracowała. Zuza nie miała odpowiednich ubrań tak więc Jenny pożyczyła jej czerwoną sukienkę i ruszyły zaszaleć. Zmęczenie podróżą i zażyte leki przeciwbólowe poskutkowały tym, że Zuza zbyt szybko się upiła. W dodatku do takiego stopnia, że rano obudziła się w łóżku obcego mężczyzny jako jego … żona!

„Wiem, że chcesz mnie zaciągnąć do łóżka – mówiła tak słodkim głosem, że moje libido dosłownie rozjebało skalę. – Ale nie uda Ci się to. No, chyba że się ze mną ożenisz!” Zaproponowała to z takim entuzjazmem, że szybko, bez względu na konsekwencje, co było do mnie niepodobne, uznałem, że bardzo tego chcę. A może sam wypiłem o jednego drinka za dużo?

Jej mąż Bradley nie należał do miłych ani spokojnych osób. Pracował jako płatny zabójca i robił to bez skrupułów. Angel jako religijna osoba nie mogła sobie darować, że dopuściła do takiego obrotu sprawy. Natychmiast chce jechać, unieważnić małżeństwo, ale osoba, która może poświadczyć to, iż brali ślub zupełnie pijani, wyjechała. Muszą w związku z tym wytrzymać ze sobą ponad rok! Jak im się to uda? Są dla siebie zupełnie obcymi ludźmi. Czy Angel będzie umiała żyć przy boku mordercy? A może Brad w ogóle nie zdradzi jej swojego zawodu? Czy będzie przy nim bezpieczna? Czy namiętność przerodzić się w głębsze uczucie? Oraz czy skromna dziewczyna jest w stanie okiełznać nieprzewidywalnego i porywczego faceta?

Książka wciąga już praktycznie od pierwszej strony. Ja osobiście uwielbiam po ciężkim dniu sięgnąć po lekką i przyjemną lekturę. Coraz częściej autorzy praktykują pokazywanie danych sytuacji z punktu widzenia każdego z bohaterów – jeśli jest to zrobione umiejętnie, to daną sytuację widzimy rzeczywiście inaczej i tutaj autorka temu sprostała. W jednej książce kiedyś natrafiłam praktycznie na takie same opisy jednej sytuacji przez każdego z bohaterów i wówczas nie chce się czytać czegoś takiego. Lektura zakończyła się w taki sposób, że nie szło nie uronić łzy, dlaczego też czekam z niecierpliwością na drugą część, która pojawi się już niebawem.Tytuł: Dotyk anioła
Autor: Katarzyna Mak
Wydawnictwo: Videograf
Cykl: tom 1
Data wydania: 31-03-2020
Ilość stron: 336
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 34,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Dialogi nieprzyzwoite- Piotr Walerowski-zaczytanyksiazkoholik.pl

„Dialogi nieprzyzwoite”, Piotr Walerowski

Garry Shepherd, męska prostytutka skazana za przestępstwa podatkowe, ubiega się o przedterminowe zwolnienie. Decyzja Komisji zależy od opinii atrakcyjnej pani psycholog. Victoria Bowman zamierza dokładnie wypytać skazanego o kulisy jego zawodu i napisać o tym książkę. Każde spotkanie w więziennej sali widzeń to coraz głębsza i bardziej podniecająca rozmowa odcieniach seksualnego biznesu. O fetyszach,


Jolanta Bartoś - wywiad

Co zainspirowało Jolantę Bartoś do stworzenia „Śpij, dziecinko, śpij…”?

W powieść „Stalker” Jolanta Bartoś opisuje własne przeżycia w trudnej walce z wirtualnym prześladowcą. Czy powieść miała być lekarstwem/terapią trudnych przeżyć? Czytając wywiad, dowiemy się również, czy czytając kiedykolwiek dowolną książkę, autorka pomyślała: dlaczego ja nie wpadłem na pomysł napisania takiej książki/fabuły. Zapraszam do lektury.