Anna Płowiec, zwyczajna kobieta, zaczytanyksiazkoholik.pl

Przedpremierowo – „Zwyczajna kobieta” autorstwa Anny Płowiec


„Opowieść o uczuciach, które towarzyszą związkom, odkąd te istnieją.” Czy warto oddać się lekturze powieści Anny Płowiec „Zwyczajna kobieta”?

Bohaterami powieści są Danka i Tomek. Idealne małżeństwo z góry ustalonym podziałem: on zarabia, ona dba o dom i dzieci. Danka jednak jak większość kobiet chce więcej. Chce się realizować również w życiu zawodowym i być dla męża atrakcyjną, tym bardziej, kiedy Tomek zatrudnia w swoim klubie fitness młode, wysportowane dziewczyny. Tomasz pewnego dnia proponuje żonie wyjazd na kobiece warsztaty. Ma to być dla niej odskocznia od codzienności, ale również zadośćuczynienie, że jemu nie udało się znaleźć czasu na wspólny urlop. Warsztaty wniosły w życie Danki sporo zmian i nauki. Tuż po nich rozpoczęła pracę w salonie kosmetycznym jako menedżerka. Szefem okazał się przystojny Paweł. Zaintrygował Dankę, od kiedy pierwszy raz ujrzała go na oczy. Czy Danka, biorąc pod uwagę problemy małżeńskie, wda się w romans z przystojnym szefem, czy mimo wszystko będzie walczyła o rodzinę?

… błądziły po jej szyi, pieściły okolice uszu, wrażliwą skórę przy nasadzie włosów. Danka nie była w stanie tego przerwać. Siła ekscytującego pobudzenia dosłownie unieruchomiła ją w miejscu. – Odwróć się do mnie, proszę ….

Anna Płowiec urzekła mnie swoim piórem od samego początku. Autorka pokazuje, że powinnyśmy dążyć do realizacji własnych celów. Szczera rozmowa w związku pozwoli uniknąć niedomówień i późniejszych rozczarowań. Przedstawia, do czego może doprowadzić brak komunikacji. Z Danką może się utożsamiać większość z nas. Jest, jak sam tytuł wskazuje, zwyczajną kobietą, która popełnia błędy. Któż ich nie popełnia? Danka pokazuje nam, jak ważne dla kobiety jest wyrażanie własnej wartości, bez względu, w jaki sposób to uczynimy, ważne, abyśmy czuły się wartościowymi kobietami. Powieść motywuje do działania. Czas spędzony na lekturze tej powieści to miło spędzony czas. Pełna humoru i codzienności (w dobrym tego słowa znaczeniu) powieść chwytająca za serce. Jeśli chcecie bliżej poznać tę zwyczajną kobietę o imieniu Danka i dowiedzieć się, dlaczego wybrała tak, a nie inaczej – zapraszam do lektury.

Nowe życie, nowa ja.Tytuł: Zwyczajna kobieta
Autor: Anna Płowiec
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 20-07-2021
Ilość stron: 376
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 39,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Życie mimo wszystko. Rozmowy o samobójstwie -Halszka Witkowska-zaczytanyksiazkoholik.pl-blog

Ta książka zostaje na długo w pamięci – „Życie mimo wszystko. Rozmowy o samobójstwie”, Halszka Witkowska

„Daj sobie szansę. Daj sobie czas. Pomyśl o swoich bliskich. Daj szansę, aby oni pomogli Tobie. Jeśli nie chcesz się z nimi dzielić swoimi problemami – poszukaj pomocy. Daj szansę życiu, bo


„Drzewo Anioła", Lucinda Riley

„Drzewo Anioła”, Lucinda Riley

„Drzewo Anioła”. Rodzinne sekrety. Szokująca prawda. Powieść autorki bestsellerowej serii „Siedem Sióstr”. Książka zawiera fragment nowej, wcześniej niepublikowanej powieści kryminalnej Lucindy Riley, zatytułowanej „The Murders at Fleat House”, która ukaże się nakładem wydawnictwa Albatros 1 czerwca 2022 roku. Opowieść o miłości, stracie i oczyszczającej podróży w przeszłość.