Projekt: produktywność

Zastanawiające – „Projekt: produktywność”, Chris Bailey


W książce pt. „Projekt: produktywność” dowiemy się, jak przejąć kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią, aby osiągnąć więcej.

Ileż to rzeczy robimy, tracąc na to niezliczoną ilość czasu? Czy szłoby to wykonać szybciej? Efektowniej? W książce „Projekt: produktywność” autorstwa Chrisa Bailey’a dowiemy się jak przejąć kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią, aby osiągnąć więcej. Autor chce nam przedstawić metody zwiększania produktywności po to, aby pomóc nam zrealizować wszystko, co mamy do zrobienia, w ciągu krótszego czasu, a przez to znajdziemy więcej wolnego czasu na to, co jest dla nas najważniejsze. Spędził nad poznawaniem zjawisk produktywności rok, przy czym każdą z metod testował na sobie. W jaki sposób sesje medytacyjna mogą przyczynić się do zwiększenia naszej produktywności? Czy rzeczywiście pozwolą nam się wyciszyć i uzyskać jasność umysłu? Musimy się liczyć z tym, że nasz mózg nigdy nie bierze wolnego, jest całą dobą na największych obrotach. Badania pokazują, że szczęście idzie w parze z produktywności. Im jesteśmy bardziej szczęśliwi tym, bardziej stajemy się produktywni. Jeśli chcecie poznać, w jaki sposób pracować efektywnie a przy tym inteligentnie oraz jak gospodarować energią, ale tą życiową i lepiej wykorzystywać czas.Tytuł: Projekt: produktywność. Przejmij kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią
Tytuł oryginału: The Productivity Project: Accomplishing More by Managing Your Time, Attention, and Energy
Autor: Chris Bailey
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Data wydania: 10-01-2018
Ilość stron: 293
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Gwiazda Północy, Gwiazda Południa, Joanna Lampka, zaczytanyksiazkoholik.pl

Książka, która rozbudza wyobraźnię – „Gwiazda Północy, Gwiazda Południa”, Joanna Lampka

„Nadmorska sceneria, nietuzinkowi bohaterzy i akcja niczym z najlepszych filmów sensacyjnych. Wstąp do alternatywnego, jednak nie tak odległego realiami od naszego świata.
Trwa konflikt Królestwa Żeglarzy z Cesarstwem Słońca. Aline, oficer wywiadu neutralnej Sagesii, dowodząca żeńskim


Kochankowie niedoskonali, zaczytanyksiazkoholik.pl

Kochanek kochankowi nierówny. Myślałam, że się rozczaruję, niesłusznie – „Kochankowie niedoskonali”

„Świat ma wobec nas swoje własne plany, a los, wcale nie tak ślepy, lubi mieszać w naszych sercach. Nie ma rzeczy, na którą nie porwałby się oszołomiony namiętnością kochanek. Setki z nich dopuszczają się najpodlejszych czynów, byle tylko być bliżej swojego obiektu westchnień.”