Projekt: produktywność

Zastanawiające – „Projekt: produktywność”, Chris Bailey


W książce pt. „Projekt: produktywność” dowiemy się, jak przejąć kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią, aby osiągnąć więcej.

Ileż to rzeczy robimy, tracąc na to niezliczoną ilość czasu? Czy szłoby to wykonać szybciej? Efektowniej? W książce „Projekt: produktywność” autorstwa Chrisa Bailey’a dowiemy się jak przejąć kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią, aby osiągnąć więcej. Autor chce nam przedstawić metody zwiększania produktywności po to, aby pomóc nam zrealizować wszystko, co mamy do zrobienia, w ciągu krótszego czasu, a przez to znajdziemy więcej wolnego czasu na to, co jest dla nas najważniejsze. Spędził nad poznawaniem zjawisk produktywności rok, przy czym każdą z metod testował na sobie. W jaki sposób sesje medytacyjna mogą przyczynić się do zwiększenia naszej produktywności? Czy rzeczywiście pozwolą nam się wyciszyć i uzyskać jasność umysłu? Musimy się liczyć z tym, że nasz mózg nigdy nie bierze wolnego, jest całą dobą na największych obrotach. Badania pokazują, że szczęście idzie w parze z produktywności. Im jesteśmy bardziej szczęśliwi tym, bardziej stajemy się produktywni. Jeśli chcecie poznać, w jaki sposób pracować efektywnie a przy tym inteligentnie oraz jak gospodarować energią, ale tą życiową i lepiej wykorzystywać czas.



Tytuł: Projekt: produktywność. Przejmij kontrolę nad swoim czasem, uwagą i energią
Tytuł oryginału: The Productivity Project: Accomplishing More by Managing Your Time, Attention, and Energy
Autor: Chris Bailey
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Data wydania: 10-01-2018
Ilość stron: 293
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Na jawie sen, Shadow, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Na Jawie Sen”, Shadow

Historia opowiadająca o mężczyźnie i kobiecie, będących w stałych związkach, którzy poznali się za pośrednictwem Internetu. Wspólna znajomość przerodziła się w większe uczucie, nad którym oboje przestali panować. Książka opisuje, piękne chwile ich poznania oraz przeszkody, jakie stanęły im na drodze. Zgodnie z zamysłem autora, treść historii zadaje pytanie, czy podejmowane w naszym życiu decyzje oraz związane z nimi ryzyko, zawsze popłaca.


Linwood Barclay

Linwood Barclay

Linwood Barclay rozpoczął karierę dziennikarstwa w 1977 roku w Peterborough Examiner, przeniósł się do Oakville w 1979 roku, a potem do Toronto Star w 1981 roku, gdzie był kolejno zastępcą redaktora miasta, edytorem wiadomości, redaktorem naczelnym sekcji Life. Obecnie jest felietonistą tej sekcji, w piśmie trzy razy w tygodniu.