
Planuję 2022 rok – „Prostota. Kalendarz 2022”, Paulo Coelho
Podróż przez cały rok w towarzystwie sentencji Paula Coelho. Kalendarz na 2022 rok z cytatami z dzieł brazylijskiego pisarza w pięknej szacie graficznej autorstwa Cataliny Estrady.
PAULO COELHO, uważany za alchemika słów, jest jednym z najbardziej wpływowych pisarzy współczesnych. Dla czytelników z ponad 168 krajów, niezależnie od ich wyznania i kultury, stał się prawdziwym autorytetem. Jego książki przetłumaczone na 80 języków nie tylko trafiły na czołówki list bestsellerów, ale stały się też przedmiotem socjologicznych i kulturoznawczych dyskusji. Filozofia i tematyka książek Paula Coelho znajdują uznanie milionów czytelników, którzy poszukują swojej własnej drogi i nowych sposobów rozumienia świata.
CATALINA ESTRADA już jako dziecko zachwycała się bujną i niezwykle barwną przyrodą ojczystej Kolumbii. Teraz ta uznana na całym świecie ilustratorka mieszka w Barcelonie, ale nie zapomniała o swoich korzeniach. W jej pracach można znaleźć tę samą dziecięcą ciekawość i istną eksplozję kolorów.
Źródło: Wydawnictwo Drzewo Babel
Tytuł: Prostota. Kalendarz 2022
Autor: Paulo Coelho
Wydawnictwo: Drzewo Babel
Oprawa: miękka
Format: A5 (148×210)
Cena rynkowa: 45,50 zł
Dodaj komentarz
Czytaj także

O ludzkich nadziejach – „Aria”, Nazanine Hozar
„Aria” autorstwa Nazanine Hozar to powieść, która porusza głębokie emocje i wprowadza czytelnika w świat skomplikowanych losów bohaterów w czasach burzliwej historii Iranu. Książka wciąga czytelnika w wir wydarzeń, skupiając się na życiu młodej dziewczyny o imieniu Aria, która staje się symbolem zarówno indywidualnej determinacji, jak i ducha narodu.

W Łodzi stanęła Szuflandia – wypożyczalnia 24/7 – pierwsza w Polsce biblioteka samoobsługowa
W zadaszonym przejściu przy rynku Manufaktury w Łodzi, w okolicy wejścia do kina, stanęła Szuflandia – wypożyczalnia czynna 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. To pierwsza taka samoobsługowa biblioteka w Polsce. Zasady korzystania z automatycznej wypożyczalni są praktycznie takie same jak w przypadku stacjonarnych bibliotek – korzystanie ze zbiorów jest bezpłatne.