Blog książkowy -Greckie wakacje - Klaudia Paź - zaczytanyksiazkoholik.pl

Pełna uroku komedia romantyczna – „Greckie wakacje”, Klaudia Paź


Książka „Greckie wakacje” autorstwa Klaudii Paź to lekka i zabawna komedia romantyczna, która jednocześnie skłania do refleksji nad miłością i spełnianiem marzeń. Po przeczytaniu tej powieści czułam się rozbawiona, ale również zachęcona do przemyśleń na temat relacji międzyludzkich i tego, jak spełniać swoje pragnienia.

Fabuła rozpoczyna się, gdy Iza zostaje zostawiona przez chłopaka, który miał być miłością jej życia. Paweł w dość perfidny sposób dał jej do zrozumienia, że jej już nie kocha. W celu oderwania się od smutku zaprasza swoją długo niewidzianą przyjaciółkę Angelikę na zaplanowane wcześniej wakacje w Grecji. W tym pięknym kraju czekają na nie nie tylko malownicze krajobrazy i wspaniała kuchnia, ale również fascynujące spotkania i nowe znajomości.

-Zobacz… ty jesteś niska, ja wysoki, ty lubisz „Notting Hill”, ja „Park jurajski”… i jeszcze te twoje biodra…

Chociaż obie dziewczyny pragną czegoś innego, wszystko kręci się wokół miłości. Książka pokazuje, jak ich relacje i marzenia stają na drodze do spełnienia. Czy dziewczyny odnajdą to, czego szukają? Czy życie ułoży się po powrocie do Polski, czy też stanie się jeszcze bardziej skomplikowane?

Powieść Klaudii Paź jest pełna humoru, a jednocześnie skrywa w sobie głębsze przemyślenia. Autorka umiejętnie łączy romantyczne wątki z komediowymi sytuacjami, co sprawia, że czytelnik czuje się rozbawiony, ale również zmuszony do zastanowienia się nad własnym życiem i pragnieniami. „Greckie wakacje” to lekka rozrywka, która idealnie nadaje się na relaksujący wieczór czy plażowy czytelnik. Książka oferuje ucieczkę od codzienności i pozwala przenieść się w ciepłe i malownicze krajobrazy Grecji. Oferuje także inspirujące przemyślenia na temat miłości i spełniania marzeń.

Jeśli szukasz książki, która dostarczy ci zarówno rozrywki, jak i momentów do zastanowienia, „Greckie wakacje” spełni twoje oczekiwania. To komedia romantyczna pełna uroku, która przypomina nam, że życie jest pełne niespodzianek i że marzenia są warte ścigania. Polecam ją wszystkim miłośnikom lekkich i zabawnych powieści, którzy chcą chwilę oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w letnich klimatach Grecji.

Tytuł: Greckie wakacje
Autor: Klaudia Paź
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Purple Book
Data wydania: 28-06-2023
Ilość stron: 256
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 49,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Podsumowanie czytelnicze - zaczytanyksiazkoholik.pl - blog

Podsumowanie czytelnicze – październik 2022

Jak co miesiąc nadszedł czas na podsumowanie. Tym razem zrecenzowanych w październiku książek. Mam nadzieję, że wśród nich znajdzie się taka, która Was zainteresowała. „Wszechświat zawsze pomaga nam spełnić marzenia, nawet najbardziej błahe.” – Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam…, Paulo Coelho


Królowa dzikusów - Joanna Lampka - zaczytanyksiazkoholik.pl

Joanna Lampka ze swoją najnowszą pozycją pt. „Królowa Dzikusów”

„Królowa Dzikusów” to trzeci tom Mistrza Gry, który od pierwszego tomu urzekł mnie swoją oryginalnością. Krwawa wojna dobiega końca. Armia pod dowództwem Iana Lancastera miażdży wszystko, co napotka na swojej drodze. Do podbicia została tylko Północ, która się nie poddaje i stawia opór.