
Niewyjaśnione zjawiska w książce pt. „Księstwo Trzech Śmierci” autorstwa Emilii Ziółkowskiej
W książce „Księstwo Trzech Śmierci” szukamy odpowiedzi na pytanie, czy śmierć po śmierci jest możliwa. To powieść z gatunku fantastyki więc tutaj teoretycznie wszystko jest możliwe. Gdzie są jednak granice?
Marabel to młodziutka dziewczyna pracująca w klubie ze striptizem. Jak mało która z pracownic wie, jak postępować z klientami, aby ją szanowali. Zna swoją wartość, niestety prywatna sytuacja doprowadziła ją do miejsca, w którym się obecnie znajduje.
…Lekko uszkodziłam jednego z nich. W zasadzie nie uszkodziłam, tylko grzecznie pokazałam, co myślę o dotykaniu mnie…
Dla szefa klubu nie ma litości, jest szczera do cna i do pewnego momentu mężczyzna nie narzuca jej gości klubu. Pewnego dnia jednak to się zmienia i ma wykonać prywatny pokaz dla trzech wyjątkowych mężczyzn. Mimo iż goście robią na niej ogromne wrażenie, postanawia nie wykonać zadania. Ma to swoje skutki i tym razem jej upór nie przechodzi obojętnie. Zostaje zamordowana. Mimo wszystko to nie jest koniec jej życia.
„Księstwo Trzech Śmierci” to intrygująca powieść fantasy, która trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym świecie pełnym magii, tajemnic, elfów, goblinów czy skrzatów. Postacie są wyraziste i trudno jest się im oprzeć, a opisane wydarzenia sprawiają, że czytelnik jest wciągnięty w akcję.
„Księstwo Trzech Śmierci” to książka, która z pewnością zainteresuje miłośników fantastyki, a także tych, którzy lubią powieści z niezwykłymi przygodami. Polecam ją każdemu, kto chce poznać wyjątkową historię, która zapada w pamięci na długo i przekonać się, czy śmierć po śmierci jest możliwa.
Tytuł: Księstwo Trzech Śmierci
Autor: Emilia Ziółkowska
Gatunek: fantasy, fantastyka
Wydawnictwo: AlterNatywne
Data wydania: 14-12-2022
Ilość stron: 355
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 59,99 zł
Patronat medialny bloga
Dodaj komentarz
Czytaj także

Dla fanów powieści historycznych – „Na Podlasiu. Antonia”
Olga Fiodorowa Wołgogradowa Antonii Gillard oraz jej przyjaciółce Krystynie Błęckiej wymówiła posadę nauczycielek w Warszawskim Instytucie Wychowania Panien. Zaważyło na tym to, że potajemnie uczyły polskiego, polskiej historii oraz geografii. W latach 1869 w całym zaborze pod rygorem więzienia był zakaz nauczania języka, literatury, historii czy geografii polski.

„UFO. Wojskowi, piloci i funkcjonariusze państwowi mówią o faktach”, Leslie Kean
Przełomowe dziennikarskie śledztwo w sprawie UFO, które oddziela prawdę od fikcji. Wiarygodne świadectwa spotkań z UFO potwierdzone rządowymi i wojskowymi raportami. Książka, która przedstawia nie tylko fakty, ale też próby ich ukrycia przez władze.