Księstwo Trzech Śmierci - Emilia Ziółkowska - zaczytanyksiazkoholik.pl - blog

Niewyjaśnione zjawiska w książce pt. „Księstwo Trzech Śmierci” autorstwa Emilii Ziółkowskiej


W książce „Księstwo Trzech Śmierci” szukamy odpowiedzi na pytanie, czy śmierć po śmierci jest możliwa. To powieść z gatunku fantastyki więc tutaj teoretycznie wszystko jest możliwe. Gdzie są jednak granice?

Marabel to młodziutka dziewczyna pracująca w klubie ze striptizem. Jak mało która z pracownic wie, jak postępować z klientami, aby ją szanowali. Zna swoją wartość, niestety prywatna sytuacja doprowadziła ją do miejsca, w którym się obecnie znajduje.

…Lekko uszkodziłam jednego z nich. W zasadzie nie uszkodziłam, tylko grzecznie pokazałam, co myślę o dotykaniu mnie…

Dla szefa klubu nie ma litości, jest szczera do cna i do pewnego momentu mężczyzna nie narzuca jej gości klubu. Pewnego dnia jednak to się zmienia i ma wykonać prywatny pokaz dla trzech wyjątkowych mężczyzn. Mimo iż goście robią na niej ogromne wrażenie, postanawia nie wykonać zadania. Ma to swoje skutki i tym razem jej upór nie przechodzi obojętnie. Zostaje zamordowana. Mimo wszystko to nie jest koniec jej życia.

„Księstwo Trzech Śmierci” to intrygująca powieść fantasy, która trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym świecie pełnym magii, tajemnic, elfów, goblinów czy skrzatów. Postacie są wyraziste i trudno jest się im oprzeć, a opisane wydarzenia sprawiają, że czytelnik jest wciągnięty w akcję.

„Księstwo Trzech Śmierci” to książka, która z pewnością zainteresuje miłośników fantastyki, a także tych, którzy lubią powieści z niezwykłymi przygodami. Polecam ją każdemu, kto chce poznać wyjątkową historię, która zapada w pamięci na długo i przekonać się, czy śmierć po śmierci jest możliwa.

Tytuł: Księstwo Trzech Śmierci
Autor: Emilia Ziółkowska
Gatunek: fantasy, fantastyka
Wydawnictwo: AlterNatywne
Data wydania: 14-12-2022
Ilość stron: 355
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 59,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Robert Noble -zaczytanyksiążkoholik.pl

O Nagualu Julianie i świecie Czarowników z Robertem Noble

Wywiady z autorami książek, zwłaszcza tych, które poruszają trudne, nie zawsze zrozumiałe dla nas kwestie są doskonałym sposobem na rozjaśnienie nam, czytelnikom konkretnych zagadnień. Tak też jest z rozmową z Robertem Noble, założycielem Instytutu mającego na celu szerzenie wiedzy dotyczącej świadomości, który w swoich odpowiedziach tłumaczy mi rzeczy, które okazały się dla mnie trudne, niezrozumiałe w trakcie lektury „Nagual Julian”.


elefonistka z ulicy Próżnej, Weronika Wierzchowska, zaczytanyksiazkoholik.pl

Koniec XIX wieku w powieści pt. „Telefonistka z ulicy Próżnej” autorstwa Weroniki Wierzchowskiej

„Nigdy jednak nie należy lekceważyć szarej myszki…”. Jak przebiegło moje pierwsze czytelnicze spotkanie z twórczością Weroniki Wierzchowskiej?