Jak przetrwać apokalipsę zombie - Krzysztof Bryński - zaczytanyksiazkoholik.pl

„Jak przetrwać apokalipsę zombie”, Krzysztof Bryński


Obecne czasy udowodniły nam, że nawet najbardziej nieprawdopodobne wizje przyszłości mogą stać się rzeczywistością. Jako ludzkość bagatelizujemy wiele zagrożeń, naiwnie wierząc, że rozwój nauki, głównie medycyny i technologii, pozwoli przetrwać nam najgorsze. To błąd.

Tym razem postanowiliśmy uprzedzić fakty. „Jak przetrwać apokalipsę zombie” to podręcznik dla każdego, kto nie chce czekać, aż życie go zaskoczy i już dziś ma potrzebę poznania sposobów radzenia sobie w kryzysowej sytuacji, którą niewątpliwie jest inwazja zombie.

Książka, którą (przewidujący i roztropny) czytelnik trzyma w rękach, ujmuje temat zarówno od strony teoretycznej, opierając się m.in. na badaniach naukowych, jak i od strony praktycznej, stając się niezbędnym podręcznikiem surwiwalu.

Źródło: Wydawnictwo AlterNatywne

Tytuł: Jak przetrwać apokalipsę zombie
Autor: Krzysztof Bryński
Gatunek: paranaukowa: poradnik fantastyczny
Wydawnictwo: AlterNatywne
Data wydania: 05-12-2022
Ilość stron: 595
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 80,99 zł
Patronat medialny bloga


Dodaj komentarz


Czytaj także

Studentka, Tess Gerristen, Gary Braver, zaczytanyksiazkoholiki.pl

Duet Tess Gerritsen i Gary Braver ze swoją najnowszą powieścią – „Studentka”

Taryn Moore, młodziutka studentka wyskoczyła z okna swojego balkonu i zginęła na miejscu. Dlaczego to zrobiła, skoro lada moment miała rozpocząć upragnione studia doktoranckie? W pierwszej kolejności podejrzanym staje się jej były chłopak Liam, natomiast detektyw bostońskiej policji Frankie Loomis zaczyna podejrzewać również przyjaciela Taryn, który się w niej


Joanna Parasiewicz, Mistytfikator, zaczytanyksiazkoholik.pl

Joanna Parasiewicz, „Mistyfikator”

Fascynująca opowieść o dążeniu za wszelką cenę do lepszego życia. Opowieść o inności, odrzuceniu i samotności, talencie, pasji i namiętności, która tworzy i niszczy. A w tle barwny obraz wielokulturowego Lwowa i Berlin szalonych lat 20. początku XX wieku. Prawdy nie ukryje żadna maska