Jestem żoną szejka

Nie przejdziesz obok tego obojętnie – „Jestem żoną szejka”


„Jestem żoną szejka” to poruszająca opowieść Polki, która poślubiła jednego z najbogatszych szejków.

Laila Shukri napisała ciąg powieści poświęconych losom kobiet w krajach muzułmańskich, wszystkie oparte na opowieściach ludzi, których spotkała lub własnych obserwacjach. Pierwszą, którą polecam to książka pt. „Jestem żoną szejka”. Jeśli macie jakieś niejasności, wątpliwości odnośnie Emiratów, islamu i społeczności arabskiej ta książka nie ma żadnego tabu. Odpowie na każde pytanie. To wyjątkowo pouczająca i przepiękna historia jednej miłości. Czyta się ją zawzięcie, chcąc się dowiedzieć, co się dalej wydarzy. Jakie masz odczucia po przeczytaniu tej pozycji?

Opis:

„Poruszająca opowieść Polki, która poślubiła jednego z najbogatszych szejków. Laila Shukri przerywa milczenie i opowiada o swoim tajemniczym życiu. Kim była, zanim zaczęła pisać książki? Jak została żoną szejka? Jak dziś wygląda jej życie? Amerykańska firma farmaceutyczna otwiera swoją filię w Dubaju. Isabelle wraz ze swoją przyjaciółką wyjeżdża na zagraniczny kontrakt. Tam bardzo szybko zwraca uwagę jednego z najbogatszych szejków Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który proponuje jej małżeństwo. Czy przestroga matki okaże się prawdziwa? Jak wygląda życie żony bogatego szejka? Czy istnieje granica luksusu? Opowieść o tym, jaką cenę trzeba zapłacić, żeby kochać, pisać i zachować samą siebie w dalekim kraju i zupełnie obcej kulturze.”

Źródło: Wydawnictwo Prószyński i S-ka



Tytuł: Jestem żoną szejka
Autor: Laila Shukri
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 11-05-2017
Ilość stron: 390
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 35,00 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Podsumowanie czytelnicze – sierpień 2021, zaczytanyksiazkoholik.pl

Podsumowanie czytelnicze – sierpień 2021

Sierpień za nami, a może to oznaczać tylko jedno … czas na podsumowanie przeczytanych przeze mnie w tym okresie książek. Gatunkowo wyglądało to, jak zawsze różnorodnie: fantasy, komedia, romans, obyczajowe, kryminalne, sensacyjne, miłosne, a nawet kucharska się znalazła …


Blog książkowy - Homo artist - Michał Jakub Krym - zaczytanyksiazkoholik.pl

Jak należy traktować gatunek ludzki? – „Homo artist”, Michał Jakub Krym

Michał Jakub Krym we wstępie swojej książki nakreśla nam, dlaczego podjął się napisania felietonów, co one dla niego znaczą oraz dlaczego tytuł książki to właśnie Homo artist, a nie np. Homo sapiens. Autor zawarł w niej swoje poglądy i przekonania, w sumie taka jest rola felietonów, że są utrzymywane w osobistym tonie, lekkiej formie i wyrażające punkt widzenia autora.