Postaw na siebie. Siedem kroków do osobistego sukcesu-John Martin-zaczytanyksiazkoholik.pl

Motywacyjnie – „Postaw na siebie. Siedem kroków do osobistego sukcesu”, John Martin


Na wstępie książki autor, John Martin przytacza nas hiszpańskie powiedzenie: Podróżniku, nie znajdziesz tu ścieżki; ścieżkę wyznaczasz sam, idąc. Nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam, ale dużo w tym prawdy.

Autor po przeczytaniu książki gwarantuje nam sukces, jeśli tylko zastosujemy informacje zawarte na stronach książki, ale nie obiecuje nam, że będzie to łatwa i szybka podróż. Rozwijanie firmy, realizowanie osobistych celów czy kariery wymaga czasu, pracy i co najważniejsze zaangażowania. Martin podkreśla nam, że będziemy musieli wyjść ze swojej strefy komfortu.

Będziemy musieli określić, na jakim etapie swojego życia się znajdujemy i do czego dążymy. Nie ma w tym wypadku litości, musimy być uczciwi sami ze sobą. Wyznaczyć swoje słabe, mocne strony oraz wartości. Warto wierzyć w siebie, wierzyć w to, że bez względu na to, co się wydarzy, wszystko skończy się dobrze. Musimy być pewni siebie, nie poddawać się. To jest to, czego mi często brakuje – pewności siebie. Chociaż jakbym miała się porównać ze sobą sprzed 15 lat, jest dzień do nocy. Książki motywacyjne, wspierające i rozmowy z osobami, które są dla mnie ważne – pomogły nabrać dość dużej pewności siebie, w tym, co robię i poznaniu własnej wartości.

Godny podziwu poradnik, jak odnaleźć ścieżkę do sukcesu i nią podążać!

D. G. WILD

Podczas wędrówki ważne jest, aby dokładnie ocenić, w jakim punkcie swojego życia się znajdujemy oraz dokąd zmierzamy. To na co autor zwraca nam uwagę to to, że nasz najważniejszy cel powinien być na tyle doniosły, aby stanowił dla nas wyzwanie, a myśląc o nim, powinniśmy czuć satysfakcję lub spełnienie.

Wyzbądźmy się wymówek i weźmy odpowiedzialność za własne życie. Łatwo jest wymigiwać się od pewnych spraw, ale nigdzie nas to nie zaprowadzi.

Szczęście sprzyja odważnym, a niektórzy z nas potrzebują podejmowania odważnych decyzji.

„Postaw na siebie. Siedem kroków do osobistego sukcesu” jest wartościową i wartą poznania pozycją. Wiadomo, papier wszystko przyjmie i nie można łykać wszystkiego jak pelikan, ale z doświadczenia wiem, że tego typu lektura bardzo podnosi na duchy i ukierunkowuje nasze życie. Jeśli analizując nasze życie, uznamy, że czegoś w nim brakuje, być może to jest właśnie ta chwila, aby podjąć decyzję i zacząć podążać za własnymi marzeniami. Jest to książka, która pomoże nam wejrzeć w głąb siebie, nauczyć się czegoś o sobie. Zachęcam do lektury.

Tytuł: Postaw na siebie. Siedem kroków do osobistego sukcesu
Autor: John Martin
Gatunek: nauki społeczne, psychologia, socjologia, poradnik
Wydawnictwo: Studio Emka
Data wydania: 01-06-2022
Ilość stron: 144
Oprawa: miękka
Cena rynkowa: 39,00 zł
Tłumaczenie: Małgorzata Małecka


Dodaj komentarz


Czytaj także

Wrzeciono Boga. Kłosy- AndrzejWojaczek- zaczytanyksiazkoholik.pl

„Wrzeciono Boga. Kłosy” – debiut literacki Andrzeja H. Wojaczka

Jesień 1915 roku. W Europie szaleje wielka wojna, ale do Brzozowa – niewielkiej wioski na Górnym Śląsku – szczęśliwie docierają tylko jej odległe echa. Trzynastoletni Teofil Kłosek zakrada się do okien mieszkania kierownika pruskiej szkoły, stając się świadkiem sceny będącej początkiem serii dramatycznych wypadków.


Legendy Ostatniego Wszechświata - Kalina Bobras - zaczytanyksiazkoholik.pl

To rozbudza fantazję – „Legendy Ostatniego Wszechświata”, Kalina Bobras

„Legendy Ostatniego Wszechświata” to podróż przez magiczny świat, gdzie Anelaer, główny bohater, stawia czoła niezwykłym wyzwaniom i tajemnicom dotyczącym swojego pochodzenia. Książka skupia się na tematach magii, odwagi i nieodkrytych sekretach, tworząc wciągającą opowieść fantasy.