
Dla każdego coś dobrego – „Ludzie potrafią latać”
Małe przyjemności mają wielką moc. Dla każdego coś dobrego – „Ludzie potrafią latać”
Dzisiaj mam dla Was książkę, która stanowi zbiór 10-ciu opowiadań, „Ludzie potrafią latać”. Mamy tutaj opowiadania napisane przez: Agnieszkę Lingas-Łoniewską, Magdę Knedler, Małgorzatę Wardę, Alicję Sinicką, Anną Szafrańską, Annę Kasiuk, Jolantę Kosowską, Daniela Koziarskiego, Daniela Radziejewskiego oraz Rafała Cichowskiego.
Każde opowiadanie dotyczy innych historii, osób, wyciągamy z nich różne morały. Z uwagi na to, że są one stosunkowo krótkie, co chwila wpadamy w inną historię i żyjemy życiem bohaterów. Po raz kolejny przekonałam się, że warto sięgać też po tego typu zbiory i odetchnąć niekiedy od długich 300, 500 jak nie więcej stronicowych historii. Tutaj mamy w jednym miejscu różnorodność. Co prawda nie do końca zgadzam się z adnotacją na książce, że jest to antologia radosnych opowiadań, gdyż nie wszystkie jak się okazało, takie radosne są. Mnie się zdarza nieraz czytać książkę w trakcie reklam podczas filmu, tego typu zbiór pozwala nam w trakcie reklamy przeczytać całe opowiadanie i bez zniecierpliwienia uda nam się poznać zakończenie. Jak wiadomo, reklamy potrafią być przydługawe. Moim zdaniem tego typu książka może być też doskonałym prezentem, jeśli nie do końca wiemy, w jakiej literaturze lubuje się osoba, którą chcielibyśmy obdarować książką. Może ktoś z Was już przeczytał tę książkę? Jak wrażenia?
Tytuł: Ludzie potrafią latać.
Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 11-09-2019
Ilość stron: 332
Oprawa: miękka
Cena okładowa: 36,99 zł
Dodaj komentarz
Czytaj także

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci
Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to Święto, obchodzone 2 kwietnia – w dniu urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena, zostało ustanowione w 1967 roku przez Międzynarodową Izbę ds. Książek dla Młodych Ludzi.

Jaką umiejętność chciałaby opanować do perfekcji Joanna Lampka?
Joanna Lampka, autorka serii „Mistrz Gry” oraz specjalistka od Szwajcarii prowadząca bloga blabliblu.pl opowiada o tym, jak zaczęła się jej przygoda z pisarstwem, co ją „nudzi” w ludziach, czy np. to, dlaczego lubi słuchać nadinterpretacji swoich historii.