Egzotyczne-rośliny-owocowe

Dla fanów ogrodnictwa – „Egzotyczne rośliny owocowe do naszego ogrodu”


Wpuść do swojego ogrodu odrobine egzotyki!

Dzisiaj coś dla tyc,h którzy mają hopla na punkcie swoich ogrodów, a mianowicie poradnik Wojciecha Grzelaka „Egzotyczne rośliny owocowe do naszego ogrodu”. W książce poznamy 20 ciekawych i egzotycznych gatunków roślin m.in. takie roślinki jak: Akebia, Cytryniec Chiński, Dereń Kousa, Figa do ogrodu, Jagoda Goji (Kolcowój), Jeżyna Rdzawa, Poziomkówka Indyjska, Stopowiec Himalajski i Tarczowaty, Truskawka Biała/Ananasowa i Truskawa Malinowa czy Ziemniaczka Sercowata. Autor przedstawia nam je z bliska, jak sadzić, uprawiać, na co zwracać szczególną uwagę.

Polecam każdemu, kogo interesuje tematyka uprawy roślin i chce, aby jego ogród wzbudzał zachwyt i „zazdrość” sąsiadów.Tytuł: Egzotyczne rośliny owocowe do naszego ogrodu.
Autor: Wojciech Grzelak
Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 19-11-2019
Ilość stron: 158
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Iwona Żytkowiak, epizody z życia mojej mamy, zaczytanyksiazkoholik.pl

Coś wyjątkowego – „Epizody z życia mojej mamy”, Iwona Żytkowiak

Powieść składa się z 12 portretów mamy. Każdy portret to inna historia opowiedziana przez najmłodszego z dzieci, Ksawerego. Jego punkt widzenia świata oraz mamy ulegał zmianie wraz z tym jak sam dorastał. Poznajemy historie o przyjaciołach, o niechcianej ciąży, o jodze, tańcu… I wielu innych kwestiach życia codziennego mamy.


szuflandia

W Łodzi stanęła Szuflandia – wypożyczalnia 24/7 – pierwsza w Polsce biblioteka samoobsługowa

W zadaszonym przejściu przy rynku Manufaktury w Łodzi, w okolicy wejścia do kina, stanęła Szuflandia – wypożyczalnia czynna 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. To pierwsza taka samoobsługowa biblioteka w Polsce. Zasady korzystania z automatycznej wypożyczalni są praktycznie takie same jak w przypadku stacjonarnych bibliotek – korzystanie ze zbiorów jest bezpłatne.