Egzotyczne-rośliny-owocowe

Dla fanów ogrodnictwa – „Egzotyczne rośliny owocowe do naszego ogrodu”


Wpuść do swojego ogrodu odrobine egzotyki!

Dzisiaj coś dla tyc,h którzy mają hopla na punkcie swoich ogrodów, a mianowicie poradnik Wojciecha Grzelaka „Egzotyczne rośliny owocowe do naszego ogrodu”. W książce poznamy 20 ciekawych i egzotycznych gatunków roślin m.in. takie roślinki jak: Akebia, Cytryniec Chiński, Dereń Kousa, Figa do ogrodu, Jagoda Goji (Kolcowój), Jeżyna Rdzawa, Poziomkówka Indyjska, Stopowiec Himalajski i Tarczowaty, Truskawka Biała/Ananasowa i Truskawa Malinowa czy Ziemniaczka Sercowata. Autor przedstawia nam je z bliska, jak sadzić, uprawiać, na co zwracać szczególną uwagę.

Polecam każdemu, kogo interesuje tematyka uprawy roślin i chce, aby jego ogród wzbudzał zachwyt i „zazdrość” sąsiadów.Tytuł: Egzotyczne rośliny owocowe do naszego ogrodu.
Autor: Wojciech Grzelak
Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 19-11-2019
Ilość stron: 158
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 39,99 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Atlas gór Polski

Pozycja obowiązkowa – „Atlas gór Polski”

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam góry. Co prawda mam lęk wysokości, ale każde wyjście jest dla mnie pokonywaniem słabości, z czego bardzo się ciszę. Chciałam Wam polecić atlas, który stanowi kompendium wiedzy o naszych górach, 29 pasmach Sudetów, Karpat i Gór Świętokrzyskich.


Roma Nowicz

Rozmowa z Romą Nowicz

Zapraszam Was do przeczytania wywiadu z autorką Romą Nowicz. Dowiecie się z niego między innymi dlaczego żałuje, że pisze pod pseudonimem? Co zainspirowało Ją do napisania książki „Powiedz, że wrócisz”? Czy kolejna powieść to wielki znak zapytania? Co inspiruje pisarkę w pracy twórczej? Zapraszam do lektury a dowiecie się znacznie więcej.