żyć jak kot

Daje do myślenia – „Żyć jak kot”, Stéphane Garnier


Jak nauczyć się odpuszczać, skupić się na tym, co najważniejsze, i zadbać o swoje szczęście. „Żyć jak kot”, Stéphane Garnier.

Książkę autorstwa Garnier Stephane pt. „Żyć jak kot” zakupiłam w sumie to z powodu tego, że sama mam kota i zwyciężyła ciekawość tej mojej kociej osóbki. Książka stanowi poradnik, który uczy nas, w sposób żartobliwy jak poprawić sobie komfort życia naśladując kota, jak żyć spokojniej, jak zadbać o swoje życie, aby być szczęśliwym.

Opis: „To tyle przydatny, ile przezabawnie napisany poradnik, który nie tylko zapewni czytelnikowi mnogość ciekawych rad, które można potem zastosować w swoim życiu prywatnym i zawodowym, ale także będzie przyjemną i lekką literaturą do poduszki. Bez względu na swój stosunek do kotów, każdy czytelnik znajdzie w nim coś dla siebie. Przeciwnicy domowych drapieżników po lekturze zdecydowanie będą zadziwieni, jak logiczne i wcale nie takie dziwne jest zachowanie owych zrzucających szklane bibeloty z parapetów i liżących masło zwierzaków. Natomiast miłośnicy i posiadacze tych czworonogów utwierdzą się w przekonaniu, że ich pupil może wpływać na nich w takim samym stopniu, co oni na niego. Twój kot może być nieocenioną skarbnicą wiedzy na temat tego, jak radzić sobie ze stresem, jak rozwijać swoją niezależność i jak żyć zgodnie z ustalonymi przez siebie zasadami. Umiejętności podpatrzone u kotów okażą się przydatne zarówno w pracy, jak i w życiu towarzyskim i w domowym zaciszu. Niesamowicie przenikliwy i doprawiony szczyptą humoru poradnik „Żyć jak kot”, będący efektem obserwacji przez Garniera jego kota o imieniu Ziggy będzie doskonałą lekturą dla każdego zainteresowanego tajemniczą naturą kotów.”

Źródło: Wydawnictwo AndromedaTytuł: Żyć jak kot!
Tytuł oryginału: Penser et agir comme un chat
Autor: Stéphane Garnier
Wydawnictwo: Andromeda
Data wydania: 01-01-2017
Data 1. wyd. pol.: 01-01-2017
Data 1. wydania: 02-03-2017
Ilość stron: 272
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 32,90 zł


Dodaj komentarz


Czytaj także

Trzynasta opowieść, Diane Setterfield, zaczytanyksiazkoholik.pl

Diane Setterfield, „Trzynasta opowieść”

Opowieść o tragicznych losach rodziny naznaczonej śmiercią i szaleństwem, o miłości na skraju nienawiści, o bolesnej, nieuniknionej stracie i o rozpaczy, której nie leczy upływ czasu.


Miłość czyni dobrym, Katarzyna Bonda, zaczytanyksiazkoholik.pl

„Miłość czyni dobrym”, Katarzyna Bonda

Zło, którego się dopuszczają, niewiele różni się od krwawych zbrodni. Wywołuje cierpienie, bezpowrotnie łamie ludzkie życie. Jednak w oszustach jest też coś, co nas intryguje, przyciąga jak magnes. To właśnie bezwzględnego, ale i doskonałego w swoim fachu oszusta – Daniela Skalskiego – zdecydowała się opisać Katarzyna Bonda w swojej najnowszej powieści „Miłość czyni dobrym”.