żyć jak kot

Daje do myślenia – „Żyć jak kot”, Stéphane Garnier


Jak nauczyć się odpuszczać, skupić się na tym, co najważniejsze, i zadbać o swoje szczęście. „Żyć jak kot”, Stéphane Garnier.

Książkę autorstwa Garnier Stephane pt. „Żyć jak kot” zakupiłam w sumie to z powodu tego, że sama mam kota i zwyciężyła ciekawość tej mojej kociej osóbki. Książka stanowi poradnik, który uczy nas, w sposób żartobliwy jak poprawić sobie komfort życia naśladując kota, jak żyć spokojniej, jak zadbać o swoje życie, aby być szczęśliwym.

Opis: „To tyle przydatny, ile przezabawnie napisany poradnik, który nie tylko zapewni czytelnikowi mnogość ciekawych rad, które można potem zastosować w swoim życiu prywatnym i zawodowym, ale także będzie przyjemną i lekką literaturą do poduszki. Bez względu na swój stosunek do kotów, każdy czytelnik znajdzie w nim coś dla siebie. Przeciwnicy domowych drapieżników po lekturze zdecydowanie będą zadziwieni, jak logiczne i wcale nie takie dziwne jest zachowanie owych zrzucających szklane bibeloty z parapetów i liżących masło zwierzaków. Natomiast miłośnicy i posiadacze tych czworonogów utwierdzą się w przekonaniu, że ich pupil może wpływać na nich w takim samym stopniu, co oni na niego. Twój kot może być nieocenioną skarbnicą wiedzy na temat tego, jak radzić sobie ze stresem, jak rozwijać swoją niezależność i jak żyć zgodnie z ustalonymi przez siebie zasadami. Umiejętności podpatrzone u kotów okażą się przydatne zarówno w pracy, jak i w życiu towarzyskim i w domowym zaciszu. Niesamowicie przenikliwy i doprawiony szczyptą humoru poradnik „Żyć jak kot”, będący efektem obserwacji przez Garniera jego kota o imieniu Ziggy będzie doskonałą lekturą dla każdego zainteresowanego tajemniczą naturą kotów.”

Źródło: Wydawnictwo AndromedaTytuł: Żyć jak kot!
Tytuł oryginału: Penser et agir comme un chat
Autor: Stéphane Garnier
Wydawnictwo: Andromeda
Data wydania: 01-01-2017
Data 1. wyd. pol.: 01-01-2017
Data 1. wydania: 02-03-2017
Ilość stron: 272
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena okładowa: 32,90 złDodaj komentarz


Czytaj także

Czarna Madonna

Dla osób o mocnych nerwach – „Czarna Madonna”, Remigiusz Mróz

Mimo, iż książka ma dość skrajne opinie w Internecie a ja staram się horrory omijać szerokim łukiem mimo wszystko podjęłam ryzyko. W książce były momenty, że w ciągu dnia miałam strach ją czytać. Jeśli lubisz Stephena Kinga to i „Czarna Madonna” przypadnie Ci do gustu.


Pocałunki w Londynie, Catherine Rider, zaczytanyksiazkoholik.pl

Catherine Rider, „Pocałunki w Londynie”

Czy istnieje coś bardziej magicznego niż rozświetlony bożonarodzeniowymi lampkami Londyn? Jason i Cassie spotykają się w tym mieście przypadkiem. Łączy ich wyjątkowa wrażliwość na sztukę i piękno, a także na niezwykłą aurę Bożego Narodzenia. On, Amerykanin, marzy o karierze aktorskiej, ona, Brytyjka, ma przykre doświadczenia związane ze światem teatru.