Herbapol Partnerem Komercyjnym filmu Uwierz w Mikołaja Magdaleny Witkiewicz

Herbapol Partnerem Komercyjnym filmu „Uwierz w Mikołaja”


„Uwierz w Mikołaja” to ekranizacja książkowego bestsellera Magdaleny Witkiewicz, na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej, w reżyserii Anny Wieczur. W produkcji pojawia się cała plejada popularnych i lubianych aktorów zarówno młodego, jak i starszego pokolenia. To między innymi: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki czy Teresa Lipowska. W tym filmie świąteczne niespodzianki przeplatają się z pozytywnymi emocjami, ciepłymi uczuciami i humorem.

Partnerem Komercyjnym filmu jest Herbapol, który lokuje w nim także swoje produkty. – Marka Herbapol od lat towarzyszy polskim rodzinom w zimowym czasie – mówi Agnieszka Pragacz, Senior Brand Manager. – Nasze pełne smaku i aromatu owocowe i ziołowe herbatki to doskonały sposób, by cieszyć się wspólnymi chwilami i poczuć wyjątkową atmosferę świątecznych dni. A teraz, jako Partner Komercyjny filmu „Uwierz w Mikołaja”, możemy w dodatkowy sposób uprzyjemnić konsumentom oczekiwanie na święta. Zapraszamy zatem do kin i zachęcamy, by już teraz, wspólnie z Herbapolem, zasmakować w świątecznym klimacie!

Film „Uwierz w Mikołaja” można oglądać od 10 listopada w kinach w całym kraju, a w przyszłości we wszystkich kanałach streamingowych.

Źródło: https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/przemysl_spozywczy/herbapol-partnerem,b1500879497
Grafika: Zaczytany Książkoholik


Dodaj komentarz


Czytaj także

Podsumowanie czytelnicze – sierpień 2020

Podsumowanie czytelnicze – sierpień 2020

Aby tradycji stało się zadość … Poniżej przedstawiam Wam jakie książki udało mi się przeczytać w sierpniu. Zawsze staram się dobierać lekturę w taki sposób, aby czytanie sprawiało mi przyjemność, po przeczytaniu danej książki, żeby zostało coś w głowie a Wy abyście mogli coś z tego wybrać dla siebie. I mam nadzieję, że i tym razem udało mi się Was czymś zainteresować.


Amon. Mój dziadek by mnie zastrzelił-Nikola Sellmair - Jennifer Teege - zaczytanyksiazkoholik.pl

Nie przejdziesz obok tego obojętnie – „Amon. Mój dziadek by mnie zastrzelił”

„Prawdziwa historia wnuczki jednego z największych zbrodniarzy hitlerowskich.” Jennifer Teege pewnego dnia będąc w Centralnej Bibliotece w Hamburgu, natrafiła na książkę, która wzbudziła jej zainteresowanie a dokładniej czarno-białe zdjęcie na okładce tejże książki. Twarz tej kobiety wydawała jej się znajoma. Przeczytała podtytuł: Historia Moniki Göth, córki komendanta obozu