Zło w Cmentarnej Górze

Zło w Cmentarnej Górze

Autor: Konrad Chęciński


Opis książki:

„Zło w Cmentarnej Górze”. Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła…

Cmentarna Gór– niewielka wieś ukryta pośród lasów  nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych wydarzeń, które miały tam miejsce.

Kiedy więc dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia do lokalnego komisariatu spływa zgłoszenie o zaginięciu starszego mieszkańca tej wsi, sprawą zajmuje się sam szef posterunku – podinspektor Nikifor Poradecki. Wkracza w sam środek zimowej zawieruchy. Nie wie jeszcze, że zaginięcie to dopiero początek, a niepozorna wieś skrywa wiele tajemnic… 

Czy wszystkie samobójstwa i zniknięcia to tylko nieszczęśliwe zbiegi okoliczności czy niekończąca się seria zbrodni doskonałych? Co wspólnego ma z tym wiejski głupek, lokalna piękność i tajemniczy kult, który rozwinął się pod nosem mieszkańców? Czy to możliwe, że Cmentarna Góra to siedlisko samego Diabła, który chodzi po niej nocą i zabija ludzi?

Konrad Chęciński – nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim stażem, wicedyrektor w I LO w Piotrkowie Trybunalskim, jednej z najstarszych szkół w Polsce. Pasjonat literatury brytyjskiej (nie tylko kryminałów). Wielbiciel twórczości Joyce’a, Becketta oraz sióstr Brontë. Miłośnik filmów o Jamesie Bondzie i wycieczek rowerowych. Zło w Cmentarnej Górze jest jego pierwszą książką.


Poznaj inne książki

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent. Historia kultowego domu mody Yves Saint Laurent. Historia kultowego domu mody

Emma Baxter-Wright

Dzień prawdy

Dzień prawdy Dzień prawdy

Anna M. Brengos

Marina

Marina Marina

Angela Santini

Sentencje Mocy

Sentencje Mocy Sentencje Mocy

Robert Noble

Projekt Riese

Projekt Riese Projekt Riese

Remigiusz Mróz

Gwiazdy jak pył

Gwiazdy jak pył Gwiazdy jak pył

Isaac Asimov


Dodaj komentarz