Wirus

Wirus

Autor: Robin Cook


Opis książki:

Wystarczy jedno spotkanie z wirusem, by rozpoczął się koszmar, który zagraża całej ludzkości. Usiłując zafundować sobie odrobinę normalności podczas pandemii COVID-19, Brian Murphy wybiera się z rodziną na Cape Cod. Nagle u jego żony Emmy pojawiają się niepokojące grypopodobne objawy. Podczas powrotu do Nowego Jorku Emma dostaje napadu padaczkowego. W szpitalu lekarze rozpoznają u niej wschodnie końskie zapalenie mózgu, śmiertelną chorobę roznoszoną przez komary. Trudna sytuacja rodziny zmienia się w prawdziwy horror, gdy szpital wystawia Brianowi gigantyczny rachunek za pobyt żony na OIOM-ie, a jego firma ubezpieczeniowa odmawia pokrycia kosztów leczenia. Mimo że okoliczności sprzysięgły się przeciwko niemu, Brian usiłuje walczyć o sprawiedliwość z szokująco zobojętniałym systemem opieki zdrowotnej.

W swoim najnowszym thrillerze medycznym Robin Cook pozwala czytelnikowi zajrzeć za kulisy bezlitosnego układu, który żeruje na pacjentach, i po mistrzowsku obnaża okrucieństwo opartego na żądzy zysku i chciwości systemu opieki zdrowotnej.

Robin Cook, z wykształcenia lekarz, jest autorem kilkudziesięciu powieści. Od jego pierwszej, bestsellerowej książki zatytułowanej Coma rozpoczęła się szalona popularność gatunku literackiego zwanego thrillerem medycznym.Poznaj inne książki

Wyznania Gejszy

Wyznania Gejszy Wyznania Gejszy

Arthur Golden

Przyjdzie pogoda na szczęście

Przyjdzie pogoda na szczęście Przyjdzie pogoda na szczęście

Wioletta Piasecka

Maradona. Ręka Boga

Maradona. Ręka Boga Maradona. Ręka Boga

Jimmy Burns

Książkę tę pisało życie

Książkę tę pisało życie Książkę tę pisało życie

Leon Szady

www.john

www.john www.john

Edyta Kulczak

Zgiń, przepadnij

Zgiń, przepadnij Zgiń, przepadnij

Olga Rudnicka


Dodaj komentarz