Uważaj, czego pragniesz

Uważaj, czego pragniesz

Autor: Adele Parks


Opis książki:

„Uważaj, czego pragniesz” to porywająca historia o przyjaźni, chciwości i zdradzie. Adele Parks po raz kolejny zagląda w najciemniejsze zakamarki ludzkiej natury. Jej niezwykle ekscytująca i trzymająca w napięciu do ostatniej strony powieść ukazuje, że pieniądze potrafią wyzwolić w nas to, co najgorsze.

A co, jeśli wygrana oznacza utratę… wszystkiego?

Lexi i Jake Greenwoodowie są małżeństwem od prawie dwudziestu lat. Od piętnastu przyjaźnią się z Heathcote’ami i Pearsonami. Podczas wspólnych kolacji, drinków i letnich grillów rodziny plotkują i rozmawiają o ważnych sprawach – dzieciach, małżeństwie czy karierze. Ich spotkaniom towarzyszy tradycja – cotygodniowe wspólne wypełnianie lotka, zawsze tymi samymi liczbami.

Aż pewnej sobotniej nocy w grupie dochodzi do rozłamu. Ktoś nie mówi prawdy. Dwa małżeństwa zrywają pakt. Niedługo potem pojawia się sześć liczb, które na zawsze zmieni życie trzech rodzin.

Lexi i tak wypełnia kupon. I wygrywa… ponad siedemnaście milionów funtów. Dotychczasowi przyjaciele za wszelką cenę chcą mieć swój udział w wygranej. I zrobią wszystko, aby to osiągnąć… Nagle piętnaście lat przyjaźni nic nie znaczy w obliczu tak wielkiej wygranej.


Poznaj inne książki

Byłam kochanką arabskich szejków

Byłam kochanką arabskich szejków Byłam kochanką arabskich szejków

Laila Shukri

Katowice nie wierzą łzom

Katowice nie wierzą łzom Katowice nie wierzą łzom

Marta Fox

FarMagia

FarMagia. Sekret lodowego klucza FarMagia. Sekret lodowego klucza

Magdalena Jasny

Gösta Berling Gösta Berling

Selma Lagerlöf

Folwark Konstancji

Folwark Konstancji Folwark Konstancji

Grażyna Jeromin-Gałuszka

ZAGRAJMY W BUTELKĘ

Zagrajmy w butelkę Zagrajmy w butelkę

Ian Rankin


Dodaj komentarz