Trzydziesta pierwsza

Trzydziesta pierwsza

Autor: Katarzyna Puzyńska


Opis książki:

„Trzydziesta pierwsza” to kolejny po „Motylku” i „Więcej czerwieni” tom sagi o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo.

Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg.

W Lipowie nastał świąteczny czas. Wszystko pachnie sosnowym igliwiem, a w ceglanym kościele śpiewa się kolędy. Jedno tylko mąci spokój mieszkańców wsi: już za kilka dni ma wrócić morderca. Przez długie piętnaście lat nikt we wsi nie wymawiał nawet jego imienia. Młodszy aspirant Daniel Podgórski ma szczególne powody, żeby nienawidzić mężczyzny – sprawcy pożaru, w którym bohaterską zginął ojciec policjanta. Jakby tego było mało, we wsi zjawia się rodzeństwo ze Szwecji, które grozi jednemu z mieszkańców. Podgórski stara się zapanować nad sytuacją. Nie spodziewa się jednak, że na dzień przed Wigilią zabójczy ogień zapłonie na nowo.

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog, z zawodu nauczyciel akademicki na wydziale psychologii, z powołania pisarz. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi trzema psami i jeździ konno. Uwielbia Szwecję i Hiszpanię.


Poznaj inne książki

Ucieczka bodyguarda

Ucieczka bodyguarda Ucieczka bodyguarda

Marta Maciejewska

Sekrety Białej. Chata

Sekrety Białej. Chata Sekrety Białej. Chata

Agnieszka Panasiuk

Kobiety z ulicy Grodzkiej. Emilia

Kobiety z ulicy Grodzkiej. Emilia Kobiety z ulicy Grodzkiej. Emilia

Lucyna Olejniczak

Zaginiony van Gogh

Zaginiony van Gogh Zaginiony van Gogh

Jonathan Santlofer

Adelka i kot wyjątkowy

Adelka i kot wyjątkowy Adelka i kot wyjątkowy

Anna Bichalska

Pakt

Pakt Pakt

Anna Potyra


Dodaj komentarz