Testament

Testament

Autor: John Grisham


Opis książki:

John Grisham w swoim lżejszym, bardziej pogodnym wydaniu! „Testament” to połączenie thrillera prawniczego z powieścią sensacyjną i przygodową.

Samobójstwo ekscentrycznego miliardera, które wprowadzi chaos w życie wielu ludzi, a los co najmniej jednej osoby odmieni na zawsze.

Troy Phelan, decydując się na spektakularne zakończenie swojej egzystencji, postanawia po raz ostatni zakpić z byłych żon i nieudanych dzieci, dla których był tylko źródłem pieniędzy.

Jego nowy testament, szokujący rodzinę i media, doprowadza do zaciekłej walki prawnej. A jest o co walczyć – jedenaście miliardów dolarów, które zgodnie z ostatnią wolą zmarłego ma otrzymać nikomu nieznana nieślubna córka Phelana, Rachel Lane, żyjąca w sercu brazylijskiej dżungli. Zaufany adwokat miliardera wysyła tam jednego ze swoich wspólników, skompromitowanego Nate’a O’Rileya, świeżo po odwyku.

Podczas gdy eksżony i ich dzieci oraz zatrudniona przez nich armia prawników próbują obalić testament i dostać swój kawałek tortu, O’Riley wkracza w zupełnie nieznany mu świat i narażając się na tysiące śmiertelnych niebezpieczeństw, przedziera się przez dziką dżunglę, gdzie indiańskie plemiona wciąż żyją jak przed wiekami.

A tymczasem ścigana przez wrogów kobieta, której szuka, kryje w sobie niewiarygodną tajemnicę.Poznaj inne książki

Jesienna miłość

Jesienna miłość Jesienna miłość

Nicholas Sparks

Sekret panny Elizy

Sekret panny Elizy Sekret panny Elizy

Annabel Abbs

Biedronka szuka przyjaciela

Biedronka szuka przyjaciela Biedronka szuka przyjaciela

Wiktoria Juszczel

Ballada o dwóch miastach Ballada o dwóch miastach

Agata Kołakowska

Ada nie chce spać

Ada nie chce spać Ada nie chce spać

Barbara Wicher

99 dni lata

99 dni lata 99 dni lata

Katie Cotugno


Dodaj komentarz