Testament

Testament

Autor: John Grisham


Opis książki:

John Grisham w swoim lżejszym, bardziej pogodnym wydaniu! „Testament” to połączenie thrillera prawniczego z powieścią sensacyjną i przygodową.

Samobójstwo ekscentrycznego miliardera, które wprowadzi chaos w życie wielu ludzi, a los co najmniej jednej osoby odmieni na zawsze.

Troy Phelan, decydując się na spektakularne zakończenie swojej egzystencji, postanawia po raz ostatni zakpić z byłych żon i nieudanych dzieci, dla których był tylko źródłem pieniędzy.

Jego nowy testament, szokujący rodzinę i media, doprowadza do zaciekłej walki prawnej. A jest o co walczyć – jedenaście miliardów dolarów, które zgodnie z ostatnią wolą zmarłego ma otrzymać nikomu nieznana nieślubna córka Phelana, Rachel Lane, żyjąca w sercu brazylijskiej dżungli. Zaufany adwokat miliardera wysyła tam jednego ze swoich wspólników, skompromitowanego Nate’a O’Rileya, świeżo po odwyku.

Podczas gdy eksżony i ich dzieci oraz zatrudniona przez nich armia prawników próbują obalić testament i dostać swój kawałek tortu, O’Riley wkracza w zupełnie nieznany mu świat i narażając się na tysiące śmiertelnych niebezpieczeństw, przedziera się przez dziką dżunglę, gdzie indiańskie plemiona wciąż żyją jak przed wiekami.

A tymczasem ścigana przez wrogów kobieta, której szuka, kryje w sobie niewiarygodną tajemnicę.


Poznaj inne książki

Pamiętnik znaleziony w Pile

Pamiętnik znaleziony w Pile Pamiętnik znaleziony w Pile

Arno Giese

Blondynka na Wyspie Zakochanych

Blondynka na Wyspie Zakochanych Blondynka na Wyspie Zakochanych

Beata Pawlikowska

Strona Guermantes

Strona Guermantes Strona Guermantes

Proust Marcel

Dziecięce koszmary

Dziecięce koszmary Dziecięce koszmary

Lisa Gardner

Świt

Świt Świt

Erin Hunter

Życzenie Liściastej Sadzawki

Życzenie Liściastej Sadzawki Życzenie Liściastej Sadzawki

Erin Hunter


Dodaj komentarz