Przybysz

Przybysz

Autor: Agnieszka Majczyna


Opis książki:

„Przybysz” to powieść, w której dobrze nam znana codzienna rzeczywistość miesza się z wymiarami istniejącymi pozornie tylko w wyobraźni. Wartka akcja godna rasowego kryminału i zdarzenia przyprawiające o dreszcze miłośników horroru sprawią, że nie oderwiecie się od książki.

Bestialskie morderstwa wstrząsają Warszawą, a stopień okrucieństwa zatrważa nawet doświadczonych policjantów. Komisarz Robert Wilczyński przejmuje sprawę. Już na pierwszy rzut oka nie ma wątpliwości, że w zbrodni uczestniczyły istoty nie z tego świata. Prosi o pomoc swojego przyjaciela, maga – Marka Barneta. Z każdym krokiem, który powinien prowadzić do rozwikłania zagadki brutalnych mordów, sprawa się komplikuje. Giną kolejne osoby, a z innych wymiarów przenikają tajemnicze postaci. Nawet we własnym domu nie można czuć się bezpiecznie… Demony zaznaczają swoją obecność wszędzie, gdzie tylko pojawią się policjanci.

Czy tajemniczy PRZYBYSZ okaże się sprzymierzeńcem czy wrogiem? Czy legenda o pojawieniu się dwóch potężnych ludzi, którzy będą w stanie pokonać bestię, może być prawdziwa?


Poznaj inne książki

Kto szuka, ten znajdzie

Kto szuka, ten znajdzie Kto szuka, ten znajdzie

Dorota Wójcik

Dwie niedźwiedzice Dwie niedźwiedzice

Meir Shalev

Nie będę twoim bohaterem Nie będę twoim bohaterem

Beata Sagan

Na nocniku robię siku

Na nocniku robię siku Na nocniku robię siku

Aneta Grabowska

Sztuka w afekcie. Romantyczne i burzliwe historie najsłynniejszych artystycznych par

Sztuka w afekcie. Romantyczne i burzliwe historie najsłynniejszych artystycznych par Sztuka w afekcie. Romantyczne i burzliwe historie najsłynniejszych artystycznych par

Kate Bryan

Pan i władca

Pan i władca Pan i władca

Dominika Smoleń


Dodaj komentarz