Przybysz

Przybysz

Autor: Agnieszka Majczyna


Opis książki:

„Przybysz” to powieść, w której dobrze nam znana codzienna rzeczywistość miesza się z wymiarami istniejącymi pozornie tylko w wyobraźni. Wartka akcja godna rasowego kryminału i zdarzenia przyprawiające o dreszcze miłośników horroru sprawią, że nie oderwiecie się od książki.

Bestialskie morderstwa wstrząsają Warszawą, a stopień okrucieństwa zatrważa nawet doświadczonych policjantów. Komisarz Robert Wilczyński przejmuje sprawę. Już na pierwszy rzut oka nie ma wątpliwości, że w zbrodni uczestniczyły istoty nie z tego świata. Prosi o pomoc swojego przyjaciela, maga – Marka Barneta. Z każdym krokiem, który powinien prowadzić do rozwikłania zagadki brutalnych mordów, sprawa się komplikuje. Giną kolejne osoby, a z innych wymiarów przenikają tajemnicze postaci. Nawet we własnym domu nie można czuć się bezpiecznie… Demony zaznaczają swoją obecność wszędzie, gdzie tylko pojawią się policjanci.

Czy tajemniczy PRZYBYSZ okaże się sprzymierzeńcem czy wrogiem? Czy legenda o pojawieniu się dwóch potężnych ludzi, którzy będą w stanie pokonać bestię, może być prawdziwa?


Poznaj inne książki

Cela 78

Cela 78 Cela 78

Agnieszka Kazała

Ani ta, ani tamta

Ani ta, ani tamta Ani ta, ani tamta

Anita Scharmach

Tylko nie Podlasie

Tylko nie Podlasie Tylko nie Podlasie

Sylwia Skuza

Okrutna jak Polka

Okrutna jak Polka Okrutna jak Polka

Paulina Młynarska

Zaklinacz deszczu

Zaklinacz deszczu Zaklinacz deszczu

John Grisham

Córka Generała

Córka Generała Córka Generała

Magdalena Witkiewicz


Dodaj komentarz