Projekt Księżna. Dynastia książęca

Projekt Księżna. Dynastia książęca

Autor: Sabrina Jeffries


Opis książki:

Jeśli podobała Ci się historia Bridgertonów autorstwa Julii Quinn, równie mocno pokochasz Dynastię Książęcą Sabriny Jeffries! 

Królowa romansu historycznego Sabrina Jeffries przedstawia nową, niezwykle błyskotliwą i pełną namiętności serię.  Każdy tom to historia jednego z dorosłych już dzieci trzykrotnie owdowiałej księżnej Lydii, które na przekór społecznym konwenansom za wszelką cenę pragną poznać prawdę o swoich ojcach.

Kolejni ojczymowie oraz trudne dzieciństwo sprawiły, że Fletcher „Grey” Pryde, książę Greycourt, pozostaje sceptycznym wobec małżeństwa. Do skupionego głównie na pomnażaniu majątku mężczyzny przylgnęła ponadto łatka łotra. Grey nie ma czasu ani ochoty na szukanie żony. Do czasu… Kiedy jego matka, księżna Lydia, ponownie owdowiała, los stawia na jego drodze zachwycająco niekonwencjonalną Beatrice Wolfe.

 Beatrice dawno temu zrezygnowała z romansów. Pierwsze spotkanie z niewątpliwie przystojnym i równie aroganckim księciem Greycourt utwierdza ją w tym zamiarze. Grey zgadza się pomóc swojej pogrążonej w żalu matce w jej najnowszym „projekcie” – przygotowaniu energicznej, niekonwencjonalnej Beatrice na jej debiut. Nieoczekiwanie pomiędzy parą tworzy się nić porozumienia, która z czasem zamienia się w coś więcej. Gdy Grey zaczyna odkrywać mroczne sekrety jej rodziny, dziewczyna musi zdecydować, czy pozostać lojalną wobec swoich krewnych, czy wobec mężczyzny, którego lekcje zdobywają jej serce.


Poznaj inne książki

Ku światłu / Towards Light Ku światłu / Towards Light

Ernest Wit

Dolina Mulberry

Dolina Mulberry Dolina Mulberry

Denise Hunter

Córki stolicy

Córki stolicy Córki stolicy

Jagna Rolska

Córy Ziemi

Córy Ziemi Córy Ziemi

Alaitz Leceaga

Zaginiony arabski książę

Zaginiony arabski książę Zaginiony arabski książę

Marcin Margielewski

Wyzwania i dylematy uspołecznienia edukacji

Wyzwania i dylematy uspołecznienia edukacji Wyzwania i dylematy uspołecznienia edukacji

Jolanta Szempruch, Agnieszka Cybal-Michalska, Mirosław J. Szymański, Bogusław Śliwerski


Dodaj komentarz