Projekt Księżna. Dynastia książęca

Projekt Księżna. Dynastia książęca

Autor: Sabrina Jeffries


Opis książki:

Jeśli podobała Ci się historia Bridgertonów autorstwa Julii Quinn, równie mocno pokochasz Dynastię Książęcą Sabriny Jeffries! 

Królowa romansu historycznego Sabrina Jeffries przedstawia nową, niezwykle błyskotliwą i pełną namiętności serię.  Każdy tom to historia jednego z dorosłych już dzieci trzykrotnie owdowiałej księżnej Lydii, które na przekór społecznym konwenansom za wszelką cenę pragną poznać prawdę o swoich ojcach.

Kolejni ojczymowie oraz trudne dzieciństwo sprawiły, że Fletcher „Grey” Pryde, książę Greycourt, pozostaje sceptycznym wobec małżeństwa. Do skupionego głównie na pomnażaniu majątku mężczyzny przylgnęła ponadto łatka łotra. Grey nie ma czasu ani ochoty na szukanie żony. Do czasu… Kiedy jego matka, księżna Lydia, ponownie owdowiała, los stawia na jego drodze zachwycająco niekonwencjonalną Beatrice Wolfe.

 Beatrice dawno temu zrezygnowała z romansów. Pierwsze spotkanie z niewątpliwie przystojnym i równie aroganckim księciem Greycourt utwierdza ją w tym zamiarze. Grey zgadza się pomóc swojej pogrążonej w żalu matce w jej najnowszym „projekcie” – przygotowaniu energicznej, niekonwencjonalnej Beatrice na jej debiut. Nieoczekiwanie pomiędzy parą tworzy się nić porozumienia, która z czasem zamienia się w coś więcej. Gdy Grey zaczyna odkrywać mroczne sekrety jej rodziny, dziewczyna musi zdecydować, czy pozostać lojalną wobec swoich krewnych, czy wobec mężczyzny, którego lekcje zdobywają jej serce.Poznaj inne książki

Sąsiad

Sąsiad Sąsiad

Lisa Gardner

Zanim powróci strach

Zanim powróci strach Zanim powróci strach

C.L. Taylor

Miłość ukrzyżowana – cierpienie w życiu i nauczaniu ks. Aleksandra Woźnego

Miłość ukrzyżowana – cierpienie w życiu i nauczaniu ks. Aleksandra Woźnego Miłość ukrzyżowana – cierpienie w życiu i nauczaniu ks. Aleksandra Woźnego

Ks. Marcin Węcławski - oprac.

Blisko Ciebie Blisko Ciebie

Kasie West

Barry Lyndon Barry Lyndon

William Makepeace Thackeray

Śniadanie u Tiffany'ego

Śniadanie u Tiffany’ego Śniadanie u Tiffany’ego

Truman Capote


Dodaj komentarz