Policjanci. Bez munduru

Policjanci. Bez munduru

Autor: Katarzyna Puzyńska


Opis książki:

Najpoważniejsze przestępstwa i najbrutalniejsze zbrodnie to ich codzienność. Funkcjonariusze operacyjni i dochodzeniowi wydziałów kryminalnych oraz Centralnego Biura Śledczego Policji, technik kryminalistyki, medyk sądowy i psycholog policyjny zdradzają swoje sekrety. Zabójstwa, rozboje, zorganizowane grupy przestępcze, terroryzm, narkotyki, sekcje zwłok to tylko część tego, z czym muszą się mierzyć. Jakie konsekwencje ma praca na pełnej adrenalinie? Ile prawdy jest w stereotypach dotyczących policjantów? Co tak naprawdę dzieje się za murami jednostek? Jak cienka jest bariera, którą każdego dnia można przekroczyć?

Katarzyna Puzyńska – psycholog i autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie w kolejnych rozmowach z policjantami. Tym razem ukazuje funkcjonariuszy, dla których codziennością są sytuacje ekstremalne.

Kupując tę książkę, wspierasz rodziny funkcjonariuszy, którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. Autorka połowę swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.


Poznaj inne książki

Anioł z rubinowym sercem Anioł z rubinowym sercem

Joanna Szelągowska

Dziecięce koszmary

Dziecięce koszmary Dziecięce koszmary

Lisa Gardner

Wspomnienia naocznego świadka

Wspomnienia naocznego świadka Wspomnienia naocznego świadka

Potocka-Wąsowiczowa Anna z Tyszkiewiczów

Jestem gotowa

Jestem gotowa Jestem gotowa

Paula Wieczorek

Dziwne losy Jane Eyre

Dziwne losy Jane Eyre Dziwne losy Jane Eyre

Charlotte Brontë

Bądź moim Bogiem

Bądź moim Bogiem Bądź moim Bogiem

Remigiusz Grzela


Dodaj komentarz