Policjanci. Bez munduru

Policjanci. Bez munduru

Autor: Katarzyna Puzyńska


Opis książki:

Najpoważniejsze przestępstwa i najbrutalniejsze zbrodnie to ich codzienność. Funkcjonariusze operacyjni i dochodzeniowi wydziałów kryminalnych oraz Centralnego Biura Śledczego Policji, technik kryminalistyki, medyk sądowy i psycholog policyjny zdradzają swoje sekrety. Zabójstwa, rozboje, zorganizowane grupy przestępcze, terroryzm, narkotyki, sekcje zwłok to tylko część tego, z czym muszą się mierzyć. Jakie konsekwencje ma praca na pełnej adrenalinie? Ile prawdy jest w stereotypach dotyczących policjantów? Co tak naprawdę dzieje się za murami jednostek? Jak cienka jest bariera, którą każdego dnia można przekroczyć?

Katarzyna Puzyńska – psycholog i autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie w kolejnych rozmowach z policjantami. Tym razem ukazuje funkcjonariuszy, dla których codziennością są sytuacje ekstremalne.

Kupując tę książkę, wspierasz rodziny funkcjonariuszy, którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. Autorka połowę swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.


Poznaj inne książki

Nigdy bym

Nigdy bym Nigdy bym

Alicja Filipowska

Z tej strony Sam Z tej strony Sam

Dustin Thao

Obietnica Krzywej Gwiazdy

Obietnica Krzywej Gwiazdy Obietnica Krzywej Gwiazdy

Erin Hunter

Królowa Margot

Królowa Margot Królowa Margot

Aleksander Dumas

Zapach makadamii

Zapach makadamii Zapach makadamii

Anna Wojtkowska - Witala

17 podniebnych koszmarów

17 podniebnych koszmarów 17 podniebnych koszmarów

Stephen King, Bev Vincent


Dodaj komentarz