Piękna katastrofa

Piękna katastrofa

Autor: Jamie McGuire


Opis książki:

„Piękna katastrofa” to bestseller „New York Timesa” i „USA Today”. Pełna namiętności i pasji opowieść o bardzo grzecznej dziewczynce i bardzo niegrzecznym chłopcu, który niebezpiecznie ją pociąga.

Niebezpiecznie jest pragnąć kogoś aż tak bardzo mocno. Ty próbujesz go uratować, a on ma nadzieję, że ci się uda. To musi się skończyć katastrofą! Najgorętsza miłość rodzi się zawsze na przekór zdrowemu rozsądkowi.

Dziewiętnastoletnia Abby Abernathy wybiera uniwersytet jak najdalej od domu rodzinnego, żeby zapomnieć o przeszłości u boku matki alkoholiczki i ojca hazardzisty oraz o własnej głęboko skrywanej tajemnicy. Marzy o ustabilizowanej przyszłości. Travis Maddox uosabia wszystko to, od czego Abby chce uciec: brutalną siłę, fantazję i niefrasobliwość w związkach z dziewczynami, które, o dziwo, nie mają mu za złe, że zalicza jedną po drugiej. Tylko Abby – choć czuje, że jakaś zupełnie dla niej niezrozumiała siła przyciąga ją do tego chłopaka – nie chce mu ulec. A jednak godzi się na proponowany przez niego zakład: jeśli wygra ona, Travis zostawi ją w spokoju; w razie jego wygranej – Abby zamieszka z nim na miesiąc. Czego Abby boi się bardziej? Wygranej czy przegranej?

Filmowa adaptacja powieści „Piękna katastrofa” już wkrótce trafi na ekrany kin. W roli Travisa zobaczymy Dylana Sprouse’a, a w postać Abby wcieli się Virginia Gardner.


Poznaj inne książki

Bądź dobrej myśli

Bądź dobrej myśli Bądź dobrej myśli

Paulina Płatkowska

Bestie i bystrzaki. Poradnik łowczyni potworów. Tom 2

Bestie i bystrzaki. Poradnik łowczyni potworów. Tom 2 Bestie i bystrzaki. Poradnik łowczyni potworów. Tom 2

Joe Ballarini

Niebezpieczna ścieżka

Niebezpieczna ścieżka Niebezpieczna ścieżka

Erin Hunter

Wielka afera w teatrze lalek

Wielka afera w teatrze lalek Wielka afera w teatrze lalek

Beata Sarnowska

Najmroczniejszy sekret

Najmroczniejszy sekret Najmroczniejszy sekret

Alex Marwood

Pamiętniki. Największy kochanek wszechczasów

Pamiętniki. Największy kochanek wszechczasów Pamiętniki. Największy kochanek wszechczasów

Casanova Giacomo


Dodaj komentarz