Pan i władca

Pan i władca

Autor: Dominika Smoleń


Opis książki:

„Pan i władca” to powieść, w której namiętność jest grą dla odważnych. A kiedy wszystkie chwyty są dozwolone, zwycięstwa pragnie się jeszcze mocniej.

Aleksandro zawsze dostaje to, czego chce. A tym razem chce dla siebie żony. Słodka, niewinna Bianca wydaje się kandydatką idealną dla szefa włoskiej mafii na terenie Nowego Jorku, ponieważ przyszły mąż oczekuje od niej bardzo konkretnych usług… Ma ona opiekować się jego niedawno narodzonym synem, którego matka popełniła samobójstwo krótko po porodzie. Aleksandro nie umie się zająć noworodkiem, ale wie, że Bianca, która jest najstarszą z czwórki rodzeństwa, świetnie odnajdzie się w tej roli.

Szybko się okazuje, że chociaż miłości nie było w planie, to Bianca zaczyna fascynować Aleksandra – przede wszystkim tym, że nie ucieka od jego brutalnych zagrywek. Mężczyzna być może po raz pierwszy w życiu czuje, że mógłby oddać komuś kontrolę, ale nie jest to takie proste, ponieważ w międzyczasie jego wrogowie zaczynają spiskować i rozpoczyna się wojna między mafijnymi rodzinami. Kto wyjdzie z niej zwycięsko?

„Pan i władca” spodoba się czytelniczkom żądnym mocnych wrażeń i historii kipiących namiętnością. Odważysz się wejść do świata, w którym zasady ustala ten silniejszy?

Dominika Smoleń – urodzona w 1997 roku, pochodzi z pięknych terenów Jury Krakowsko-Częstochowskiej, obecnie mieszka na Górnym Śląsku. Studiuje psychologię, która to dziedzina jest jej pasją. Oprócz tego wielką miłością Dominiki są książki, które nie tylko pisze, ale też nałogowo czyta, a także zwierzęta, fotografia, muzyka, gotowanie oraz seriale medyczne. Ostatnio zaczęła się również interesować domową uprawą roślin. 

Pierwszą powieść opublikowała w 2015 roku. Obecnie ma na koncie kilka książek, a także parę opowiadań wydanych w ramach antologii, z których część dochodu przeznaczona była na cele charytatywne. W swoich powieściach łączy wątki miłosne z psychologicznymi, co jest gwarancją naprawdę dużej dawki emocji.


Poznaj inne książki

Przygody Kotka Mruczusia. Bajki o tym, co warto wiedzieć

Przygody Kotka Mruczusia. Bajki o tym, co warto wiedzieć Przygody Kotka Mruczusia. Bajki o tym, co warto wiedzieć

Danuta Dymek

Wyrwana z piekła talibów

Wyrwana z piekła talibów Wyrwana z piekła talibów

Marcin Margielewski

Magia ognia. Żywioły

Magia ognia. Żywioły Magia ognia. Żywioły

Josephine Winter

Ucieczka bodyguarda

Ucieczka bodyguarda Ucieczka bodyguarda

Marta Maciejewska

Gdyby mnie zabrakło

Gdyby mnie zabrakło Gdyby mnie zabrakło

Courtney Walsh

Trudne osobowości

Trudne osobowości Trudne osobowości

Helen McGrath, Hazel Edwards


Dodaj komentarz