Klucz do śmiertelności

Klucz do śmiertelności

Autor: Krzysztof Rypuła


Opis książki:

Korporacja RING. To tu w tajnych laboratoriach przeprowadza się eksperymenty, o których oficjalnie nigdzie nie znajdzie się najmniejszej wzmianki. Pragnieniem człowieka jest wiecznie żyć, a odnalezienie mitycznego artefaktu prawdopodobnie daje możliwość odkrycia panaceum na choroby cywilizacyjne i spełnienia marzenia o nieśmiertelności. Poufny projekt ORION zrzesza najlepszych naukowców, którzy pracują nad doskonaleniem pewnego serum. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Gdy dochodzi do komplikacji podczas transportu lotniczego neseserów z badaną substancją, a wirus wydostaje się z zamknięcia i uderza w ludzi przebywających w części kompleksu Uniwersytetu Moskiewskiego, skutki okazują się drastyczne. Pomimo szybkiego wprowadzenia ścisłej kwarantanny i odizolowania zakażonych, hordy zombiaków sieją przerażenie wszędzie, gdzie tylko się pojawią. A nic już nie jest w stanie ich zatrzymać.

Czym faktycznie jest wirus ORION? Jaki udział w wydarzeniach ma moskiewska mafia? Skąd wzięli się Kapłani Śmierci? Czy reakcja rządów najbardziej wpływowych państw jest adekwatna do sytuacji?


Poznaj inne książki

Żniwa przepowiedni

Żniwa przepowiedni Żniwa przepowiedni

Agnieszka Kulbat

Alicja w Krainie Czarów

Alicja w Krainie Czarów Alicja w Krainie Czarów

Carroll Lewis

Chaos zaplanowany, czyli krótka historia o metodzie Marii Montessori

Chaos zaplanowany, czyli krótka historia o metodzie Marii Montessori Chaos zaplanowany, czyli krótka historia o metodzie Marii Montessori

publikacja zbiorowa

Xirto. Pies przewodnik mojej mamy

Xirto. Pies przewodnik mojej mamy Xirto. Pies przewodnik mojej mamy

Katarzyna Śpiewak

Agencja Złamanych Serc

Agencja Złamanych Serc Agencja Złamanych Serc

Irena Matuszkiewicz

Zuzia i list od Świętego Mikołaja

Zuzia i list od Świętego Mikołaja Zuzia i list od Świętego Mikołaja

Anna Potyra


Dodaj komentarz