Ostatnia piosenka

Ostatnia piosenka

Autor: Nicholas Sparks


Opis książki:

„Ostatnia piosenka” to poruszająca opowieść o rodzinie, pierwszych miłościach i drugich szansach. Miłość może złamać serce na wiele sposobów. I na wiele sposobów je uleczyć.

Życie siedemnastoletniej Veroniki „Ronnie” Miller staje na głowie, gdy jej rodzice się rozwodzą, a ojciec przenosi się z Nowego Jorku do Wrightsville Beach, nadmorskiego miasteczka w Karolinie Północnej.

Trzy lata później Ronnie wciąż złości się na cały świat i na rodziców, zwłaszcza ojca… Dlatego nie jest zadowolona, że będzie musiała spędzić z nim całe lato. Ojciec Ronnie, były pianista koncertowy i nauczyciel, prowadzi spokojne życie w nadmorskim miasteczku, pochłonięty tworzeniem dzieła sztuki, które stanie się centralnym elementem lokalnego kościoła.

Dla zbuntowanej dziewczyny to ciężka próba: przyzwyczajona do zgiełku wielkiego miasta i jego nocnych klubów, musi wszystko zostawić i stawić czoła ojcu, do którego ciągle czuje żal po tym, jak opuścił rodzinę. Czy będą to najgorsze wakacje Ronnie? A może pozna kogoś, kto odmieni jej życie na dobre…?

W ekranizacji książki „Ostatnia piosenka” zagrały supergwiazdy młodego pokolenia: Miley Cyrus i Liam Hemsworth.


Poznaj inne książki

Jądro ciemności

Jądro ciemności Jądro ciemności

Conrad Joseph

Filozofia – Edukacja interaktywna. Metody – środki – scenariusze

Filozofia – Edukacja interaktywna. Metody – środki – scenariusze Filozofia – Edukacja interaktywna. Metody – środki – scenariusze

pod red. Aldony Pobojewskiej

Glatz. Goliat

Glatz. Goliat Glatz. Goliat

Tomasz Duszyński

Pan Mamutko

Pan Mamutko i zwierzęta Pan Mamutko i zwierzęta

Paweł Beręsewicz

Łatwo być Bogiem

Łatwo być Bogiem Łatwo być Bogiem

Robert J. Szmidt

Dar czy przekleństwo?

Dar czy przekleństwo? Dar czy przekleństwo?

Monika Chodorowska


Dodaj komentarz