Ostatnia piosenka

Ostatnia piosenka

Autor: Nicholas Sparks


Opis książki:

„Ostatnia piosenka” to poruszająca opowieść o rodzinie, pierwszych miłościach i drugich szansach. Miłość może złamać serce na wiele sposobów. I na wiele sposobów je uleczyć.

Życie siedemnastoletniej Veroniki „Ronnie” Miller staje na głowie, gdy jej rodzice się rozwodzą, a ojciec przenosi się z Nowego Jorku do Wrightsville Beach, nadmorskiego miasteczka w Karolinie Północnej.

Trzy lata później Ronnie wciąż złości się na cały świat i na rodziców, zwłaszcza ojca… Dlatego nie jest zadowolona, że będzie musiała spędzić z nim całe lato. Ojciec Ronnie, były pianista koncertowy i nauczyciel, prowadzi spokojne życie w nadmorskim miasteczku, pochłonięty tworzeniem dzieła sztuki, które stanie się centralnym elementem lokalnego kościoła.

Dla zbuntowanej dziewczyny to ciężka próba: przyzwyczajona do zgiełku wielkiego miasta i jego nocnych klubów, musi wszystko zostawić i stawić czoła ojcu, do którego ciągle czuje żal po tym, jak opuścił rodzinę. Czy będą to najgorsze wakacje Ronnie? A może pozna kogoś, kto odmieni jej życie na dobre…?

W ekranizacji książki „Ostatnia piosenka” zagrały supergwiazdy młodego pokolenia: Miley Cyrus i Liam Hemsworth.Poznaj inne książki

Kraina Niewidzialnego Dobra

Kraina Niewidzialnego Dobra Kraina Niewidzialnego Dobra

Agnieszka Żukowska

Nie wiesz, kim jesteś

Nie wiesz, kim jesteś Nie wiesz, kim jesteś

Tim Weaver

Gdzie jest happy end?

Gdzie jest happy end? Gdzie jest happy end?

Krystyna Mirek

Jej ostatnie wakacje

Jej ostatnie wakacje Jej ostatnie wakacje

C.L. Taylor

Niebo bez ptaków

Niebo bez ptaków Niebo bez ptaków

Danuta Brzosko-Mędryk

Chata za wsią - Kraszewski Józef Ignacy

Chata za wsią Chata za wsią

Józef Ignacy Kraszewski


Dodaj komentarz